• Куди поїхати на травневих?

  • Вівторок, 1 квітня 2008 року
Наближаються травневі свята, а з ними і клопіт по вибору місця майбутнього відпочинку. До літньої відпустки ще далеко, а так хочеться хоч трохи розслабитися після холодної зими і відігрітися під першими промінчиками весняного сонця.

 
Вибір турів на травневі свята 2008 значно розширився і доповнився. З'явилися нові напрями, програми, додаткові авіарейси.

Незважаючи на подорожчання путівок, лідируюче місце в Україні продовжує займати Туреччина, куди чартери почнуть літати щодня вже з середини квітня. Травневі свята - вважаються тут першим високим сезоном, тому ціни поповзуть вгору. Додамо до цього підвищення вартості на паливо і стрибок іноземної валюти, і отримаємо додаткових 20%.

Гарячим напрямом для українських туристів як і раніше залишається Анталійське узбережжя, а також Кападокія, Сіде і Мармаріс. Вартість травневого туру на вісім днів у готель категорії 5* на Анталійське узбережжя складе від 730 USD на одну людину. У вартість включені переліт, харчування all inclusive, мешкання в готелі, трансфер аеропорт-готель-аеропорт і медична страховка.

Ще одна країна, яка завойовує авторитет серед вітчизняних туристів, - це Греція. Острів Кріт - це одне з улюблених місць відпочинку українців. Тут можна не тільки насолодитися чистим морем і білосніжними пляжами, а й відвідати розвалини стародавніх міст, або вирушити в круїз по грецьких островах.

Тур на травневі до Греції на 11 днів в готель категорії 3* коштуватиме від 685 EURO на людину. У вартість включається авіапереліт, мешкання в готелі, харчування (сніданок + вечеря), трансфер аеропорт-готель-аеропорт, а також послуги російськомовного гіда.

Афіни - ще одне місто, в якому варто побувати під час травневого відпочинку. Тут пропонується обширна екскурсійна програма, з відвідинами монастирів, стародавніх міст, прогулянками на теплоході і масою інших розваг. Екскурсійний тур на 8 днів коштуватиме від 770 EURO на одну людину, і включить авіапереліт, мешкання в готелі, харчування, екскурсії за програмою і медичну страховку.

Травневі тури до Єгипту продовжують користуватися популярністю. Хоча до літа цей напрям трохи зменшить обороти і передасть право лідерства Туреччині, але це не зробить Єгипет менш привабливим. Тут літо триває практично круглий рік, а температура Червоного моря не опускається нижче 20 градусів за Цельсієм.

Дуже популярними є комбіновані тури, які включають не тільки відпочинок в готелі, але й екскурсії по місцевих і навіть зарубіжних визначних пам'ятках, наприклад, одноденні тури до Ізраїлю. Тур в Хургаду на 8 днів за програмою all inclusive коштує в середньому від 900 USD на одну людину. Сюди включено мешкання в п'ятизірковому готелі, харчування, авіапереліт, трансфер аеропорт-готель-аеропорт і медична страховка.

Не варто забувати і про активний відпочинок, для якого ідеальним місцем, звичайно, вважається Європа. Сюди включається відразу декілька напрямів. Спочатку зупинимося на Угорщині, де провести травневий відпочинок буде цікаво і захоплююче. Програми тут дуже насичені, і включають відвідини декількох міст, купання в термальних водах, знайомство з культурою, історією і стилем життя угорців.

Тур на вісім днів до Будапешта коштуватиме від 225 EURO на одну людину. У вартість включається проїзд потягом, мешкання в готелях, харчування (сніданки), супровід гіда і екскурсії за програмою.

Ще одна країна, яка стане ідеальним мічцем для активного відпочинку на травневі, - це Чехія. Вона володіє унікальною властивістю чарувати будь-якого, хто хоч раз тут побував. Середньовічні романтичні замки, величні парки в своїй первозданній красі, прекрасні заповідники, таємничі печери - все це тут - в серці Європи.

Шестиденний тур по Чесьих місцях обійдеться в 175 EURO на одну людину. У вартість буде включено переїзд на автобусі, мешкання в готелі, харчування (сніданки), супровід гіда, екскурсії за програмою і медична страховка.

Поспішаєте! Адже до травневих залишився всього один місяць!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...