• Лютий 2013: куди поїхати відпочивати

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Вівторок, 5 лютого 2013 року

Лютий — останній місяць зими. Якщо в цей час ви хочете відправитися в подорож, вам буде корисно дізнатися, які цікаві події в цьому місяці проходять в різних країнах. Можливо, це допоможе вам вибрати країну, куди поїхати відпочивати.

З 7 по 17 лютого 2013 року в Німеччині відбудеться шістдесят третій Берлінський кінофестиваль. Головним журі конкурсу буде гонконгський кінорежисер Вонг Карвай. Відкриє фестиваль біографічна стрічка його авторства «Великі майстри». Ви зможете подивитися найцікавіші фільми року.

14 лютого світ відзначає Китайський новий рік. Подивитися на традиції святкування цього стародавнього свята варто на острові Тайвані, де більше збереглися традиції і культура Піднебесної, ніж у континентальній частині країни.

Ієрогліф «щастя» вішають верх ногами над дверима, щоб не втекло. Хлопавки та феєрверки чекають вас вночі в цей день. До речі, феєрверки винайшли якраз китайці. Згідно з легендою, галасливими звуками і яскравими фарбами в стародавні часи жителі одного села почали відлякувати на Новий рік чудовисько, що доставляло їм неприємності. Так і виникла традиція запускати хлопавки та феєрверки.

12 лютого в Канзасі (США) відсвяткують День млинця. У Олбі та Лібералі жінки будуть бігти по вулиці зі сковорідками і на ходу перевертати млинці. Хто переможе — отримає заслужений поцілунок дзвонаря, а також шану і повагу.

24 лютого Естонія відсвяткує День незалежності. Увечері над Ратушею у столиці країни злетить у небо барвистий феєрверк.

Якщо ви віддаєте перевагу романтичній подорожі або просто любите квіти, тоді вас чекає щорічний фестиваль квітів у голландському містечку Зваагдейк-Оост. Він пройде з 24 лютого по 3 березня 2013 року.

Приємного відпочинку!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...