• Нашим світом керує примара комунізму. Частина 10: Використання законів для легалізації зла

  • Від авторів книги «Дев’ять коментарів про комуністичну партію»
  • Понеділок, 22 квітня 2019 року

Злий привид компартії не зник слідом за розпадом компартії у Східній Європі

Частина 10: Використання законів для легалізації зла

Зміст

1. Закони і віра

2. Закон — інструмент тиранії в комуністичних країнах

а) Заснований на ненависті і порушенні законів державний терор

б) Постійно мінливі стандарти правильного і неправильного

с) Компартія Китаю завжди буде нехтувати законами

3. Як комунізм псує закони на Заході

1) Руйнування моральної основи законів

2) Захоплення законодавчого права і контролю над реалізацією законів

3) Прийняття поганих законів і спотворення законодавства

- Заборона молитися Богу

- Зміна конституції за допомогою тлумачення законів і юридичних прецедентів

- Просування непристойного контенту під приводом «свободи»

- Легалізація наркотиків

- Легалізація одностатевих шлюбів

- Зняття особистої відповідальності

4) Обмеження виконання законів дає зелене світло криміналітету

5) Використання іноземних законів для ослаблення суверенітету США

4. Повернення духу закону


Попередня | Перейти до змісту | Наступна


1. Закони і віра

Закон — це незламна сила, що захищає чесність і справедливість, яка карає за скоєне зло і заохочує добро. Таким чином, люди, які пишуть закони, повинні визначати, що є добром, а що злом. З точки зору духовної віри, критерії добра і зла виходять від Богів. Тому релігійні книги природним чином стали основою для законів, що регулюють людське суспільство.

Закони Хаммурапі в Стародавньому Вавилоні є першим писемним зведенням законів в історії людства. На стелі, де викарбувані закони Хаммурапі, зображена яскрава сцена передачі законів богом сонця Шамашем (який також є і богом справедливості) королю Хаммурапі. Тобто мається на увазі, що ці закони мають божественну природу, Бог обрав Хаммурапі і дарував йому владу управляти своїм народом, спираючись на закони.

Десять заповідей Мойсея, викладені в «Старому Завіті», вважалися божественними, а також були і світськими законами у євреїв — традицією, яка стала основою західної правової культури. Починаючи з римських імператорів IV століття і до візантійського імператора Юстиніана I і його наступників, а також до Альфреда Великого, першого англосаксонського короля Англії, правова система в тій чи іншій мірі спиралася на Десять заповідей Мойсея і християнське вчення [1].

Віруючі люди вважають, що кожен встановлений людьми закон неодмінно повинен відповідати стандартам добра і зла, які встановили Боги, а також духу релігійних навчань. Витоки мислення учасників руху «Ненасильницька громадянська непокора», яке спалахнуло в США в минулому столітті, ведуть до раннього християнства. Римський імператор наказав, щоб християни поклонялися римським богам, і щоб перед єврейськими синагогами були споруджені статуї імператора. Оскільки це означало пряме порушення заповідей, християни вважали за краще бути розп'ятими або ж бути спаленими на багатті, ніж виконати цей наказ. Іншими словами, статус світських законів повинен бути нижчим статусу божественних заповідей, які є вищим критерієм і які не можна порушувати ні за яких умов.

Десять заповідей Мойсея можна розділити на дві великі категорії. Перші чотири заповіді описують зв'язок між людиною і Богом, тобто те, як людина повинна проявляти повагу і пошану до Бога. Решта шість заповідей регулюють відносини між людьми, тобто відображають вчення Ісуса про те, що треба любити іншого, як самого себе. Шанування Бога — це основа, яка дозволяє людям незмінно дотримуватися принципів справедливості. Тільки створені на цій основі закони будуть стабільними і не будуть змінюватися і спотворюватися слідом за зміною епохи.

Те ж саме стосується Китаю, де закони встановлював Син Неба — імператор. Ці закони повинні були узгоджуватися з принципами Неба і Землі і відповідати волі Неба. Це і є Дао або Шлях, про який говорили Жовтий імператор (Хуан-ді) і Лао Цзи. Дун Чжуншу, вчений династії Хань, сказав: «Велич Дао виходить від Неба. Небо є незмінним, і Дао теж не змінюється» [2]. У древньокитайському значенні під «Небом» мали на увазі не абстрактні природні сили, а верховного Бога. Віра в небесний Дао формує моральну основу китайської культури. Заснована на цій вірі політична і правова система Китаю впливала на Китай протягом тисяч років.

Відомий американський юрист Гарольд Джон Берман вважав, що роль закону тісно пов'язана з дотриманням загальних принципів соціальної моралі та духовної віри. Навіть незважаючи на те, що церква і держава розділені, вони тісно взаємодіють між собою. У будь-якому суспільстві поняття справедливості і законності повинні спиратися на те, що вважається святим і священним [3].

Іншими словами, закон неодмінно повинен мати авторитет, що виходить із чесності і справедливості, встановлених Богами. Закон є не тільки справедливим, але і святим. Сучасна правова система все ще зберегла безліч аспектів, схожих на релігійні церемонії, що зміцнює її авторитет.

2. Закон — інструмент тиранії в комуністичних країнах

Комуністична партія — це богоборчий культ. Тому в своїх законодавчих принципах вона ніколи не буде спиратися на настанови праведних Богів. Вона, навпаки, прагне розірвати зв'язки товариства з родовими культурами і традиційними цінностями. З самого початку комуністична партія була нездатна захищати чесність і справедливість.

а) Заснований на ненависті і порушенні законів державний терор

У традиційному суспільстві християни говорили про те, що треба любити інших так само як ви любите себе. Конфуціанство вчить, що гуманна людина любить інших. Тут поняття любові не обмежується тільки любов'ю між чоловіком і жінкою або любов'ю, яка існує між членами родини або друзями. Ця любов включає в себе доброзичливість, милосердя, справедливість, самовідданість та інші чесноти. Закони, які формуються на такій культурній основі, є не тільки священними, вони втілюють в собі дух любові і турботи до людей.

Ніяка правова система не може врахувати всі форми конфліктів, які вже сталися або можуть статися, і дати їм відповідну правову оцінку. Таким чином, закони є не тільки конкретними правилами, вони також повинні враховувати суб'єктивні чинники сторін-учасниць. Суддя повинен слідувати духу закону і виносити вердикт, відповідний принципу доброзичливості.

У Єрусалимському храмі Ісус засуджував фарисеїв за їх лицемірство, тому що, незважаючи на суворе дотримання слів Мойсея, вони ігнорували чесноти в законах Мойсея, такі як справедливість, співчуття, щирість та ін. Ісус бачив глибший зміст тексту, ніж той, який був на поверхні. Він зцілив людини в суботу і приймав їжу разом з язичниками, бо дбав про дух доброти в навчанні.

Навпаки, коріння комунізму йдуть в ненависть. Комунізм ненавидить не тільки Бога, але і культуру, спосіб життя і всі традиції, які Боги створили для людства. Маркс не приховував цього, висловлюючи бажання погубити себе і разом з собою весь світ. Він сказав: «З презирством я кину рукавичку в обличчя всьому світу, а потім пройду через уламки творця!» [4]

Сергій Нечаєв, божевільний революціонер у царській Росії, написав у своїй брошурі «Катехізис революціонера»: «Він [революціонер] в глибині своєї істоти, не на словах тільки, а на ділі, розірвав будь-який зв'язок з громадянським порядком і з усім освіченим світом, і з усіма законами, пристойністю, загальноприйнятими умовами, моральністю цього світу. Він для нього — ворог нещадний, і якщо він продовжує жити в ньому, то для того тільки, щоб його вірніше зруйнувати» [5].

Нечаєв відкрито проявив ненависть революціонера до цього світу і бажання не підкорятися ніякій правовій системі. Він використовував клерикальний термін «катехізис», щоб описати своє бачення культу, що зневажає світ. Нечаєв заявляв: «Він не революціонер, якщо у нього є симпатія до цього світу».

Ленін висловлював аналогічну точку зору: «Революційна диктатура пролетаріату є влада, завойована і підтримувана насильством пролетаріату над буржуазією, влада, не пов'язана ніякими законами» [6].

Політична влада, яка, не обмежується ніякими законами, використовує державну міць, щоб вбивати, катувати і здійснювати колективні покарання — це не що інше, як державний терор. Крайня жорстокість такої влади — це перший крок до класичного комуністичному режиму.

Наприклад, у 1917 році в Росії за перший місяць після захоплення більшовиками влади сотні тисяч людей були вбиті через політичні причини. Більшовики заснували Всеросійську надзвичайну комісію по боротьбі з контрреволюцією і саботажем (скорочено рос.ЧК) і наділили її повноваженнями карати «ворогів революції» на свій розсуд без судового розгляду. Таким чином в період з 1918 до 1922 року чекісти вбили не менше двох мільйонів чоловік [7].

Олександр Яковлєв, колишній завідувач відділом пропаганди ЦК, член Політбюро ЦК КПРС і секретар ЦК, в передмові до своєї книги «Гірка чаша. Більшовизм і Реформація в Росії» написав: «Тільки в одному цьому столітті в Росії в результаті війни, голоду і репресій загинуло 60 мільйонів чоловік». Використовуючи публічні архіви, Яковлєв підрахував, що кількість убитих в ході радянських кампаній становить близько 20-30 мільйонів чоловік.

У 1987 році була створена Комісія Політбюро ЦК КПРС з додаткового вивчення матеріалів, пов'язаних з репресіями, що мали місце в період 30-40-х і початку 50-х рр. Одним з членів цієї комісії був Яковлєв. Після вивчення матеріалів тисяч справ він написав: «Мене не покидає відчуття, що винуватці всіх цих звірств — це група людей з психічними розладами. Але боюся, що таке пояснення містить ризик занадто спростити проблему» [8].

Простіше кажучи, Яковлєв бачив, що звірства, скоєні комуністами, виходили не зі звичайного людського мислення і не були миттєвим імпульсом, а були ретельно сплановані. Ці злочини не відбувалися заради створення прекрасного світу, це був виплеск глибокої ненависті до самого життя. Ті, хто активно просуває комунізм, виходять не з невігластва, а зі злості.

Після створення Радянського Союзу державний терор був перейнятий наступними комуністичними режимами в таких країнах, як Китай, Північна Корея і Камбоджа.

У розділі «Коментар 7: Історія вбивств комуністичної партії Китаю» книги «Дев'ять коментарів про комуністичну партію» говориться: «Після 1949 року більше половини населення Китаю піддалася репресіям з боку КПК. Від 60 до 80 мільйонів чоловік загинуло насильницькою смертю, що перевищує загальну кількість загиблих в двох світових війнах» [9].

б) Постійно мінливі стандарти правильного і неправильного

У той час як в країнах з комуністичними режимами комунізм ігнорує закони, проводячи політику державного терору, західним країнам він заявляє про важливість верховенства закону. Він робить це, щоб під приводом торгово-економічного партнерства, культурного обміну та геополітичного співробітництва успішно проникати в західні країни і руйнувати вільні суспільства.

Наприклад, перший Кримінально-процесуальний кодекс, компартія Китаю прийняла в період початку політики реформ і відкритості в 1979 році. Це було зроблено нібито для поліпшення судової системи. Але фактично цей кодекс не застосовувався на практиці.

Відповідно до Маркса, закон є проявом волі панівного класу, продуктом класового суспільства й інструментом панівного класу для реалізації свого правління. Таким чином, закони компартії не виходять ні від Бога, ні від справжньої любові до людей, і тим більше не від бажання захищати справедливість в суспільстві. За комуністичного правління значення мають лише інтереси правлячої групи, тобто компартії. У міру зміни інтересів партії змінюються і її закони.

Після вищевикладеного легко зрозуміти, чому, як тільки КПК захопила владу, вона прийняла в якості керівництва класову боротьбу і приступила до знищення населення та відбирання власності у людей. Щоб узаконити свої дії, КПК прийняла закон про «контрреволюційний злочин» і стала застосовувати його до всіх, хто виступав проти бандитської політики партії, саджаючи їх у в'язницю або розстрілюючи.

Після завершення процесу масового відбирання у людей їх власності, під приводом створення «системи державної власності» компартії Китаю потрібно було зберегти награбоване. Тоді вона поміняла пріоритети і заявила, що необхідно зосередитися на економічному будівництві, а також запровадила закони, що захищають приватну власність.

По суті, це означало захист багатства, яке партія відібрала у людей. При цьому власність рядових китайців на практиці не була належним чином захищена. Нескінченні примусові зноси будинків людей з метою освоєння землі ілюструють триваюче застосування режимом насильства, що ущемляє право на приватну власність.

На початку 1999 року КПК заявила про необхідність «правити країною на основі законів». Однак кілька місяців потому в Китаї почалося масштабне переслідування прихильників духовної практики Фалуньгун, які намагаються жити за принципами істини, доброти і терпіння. Для переслідування Фалуньгун компартія заснувала «Офіс 610», який мало чим відрізняється від гестапо. Щоб ефективно гасити Фалуньгун, «Офіс 610» був наділений правом діяти поза законами і судових процедур, а також маніпулювати органами безпеки і судової влади.

Щоб приховати свої жахливі злочини, компартія повинна постійно створювати нових ворогів, залякуючи і пригнічуючи людей. При цьому способи і цілі переслідування постійно змінюються. Вони включають в себе кампанії проти поміщиків і капіталістів, криваву розправу над студентами на площі Тяньаньмень у 1989 році, придушення послідовників Фалуньгун, а також адвокатів-правозахисників.

Відповідно, при такій системі закони також повинні змінюватися. За шістдесят з гаком років правління компартія Китаю видала чотири конституції, остання з яких була переглянута чотири рази з моменту її введення в 1982 році. Після численних політичних кампаній КПК придбала багатий досвід придушення і стала використовувати закони для маскування своїх дійсних цілей і намірів. Але іноді вона не користується навіть цим маскуванням.

с) Компартія Китаю завжди буде нехтувати законами

КПК не соромиться складати красиві на поверхні закони, намагаючись показати свою відданість принципу верховенства права та міжнародним нормам. Однак на практиці все це часто не дотримується. Наприклад, в Конституції КНР прописані права на свободу слова, переконань, створення організацій та ін., але насправді ці права не захищені.

Відповідно до марксистської теорії, закон відображає волю пануючого класу і є його інструментом для управління. Таким чином для компартії прийняття і зміна законів з метою придушення своїх ворогів є само собою зрозумілим.

При такій системі кожен, хто наважиться заперечувати «волю панівного класу», тобто будь-який, хто виступає проти інтересів комуністичної партії, відразу перетворюється на класового ворога і стає об'єктом придушення «на підставі законів». При цьому зовсім неважливо, чи є він робочим, який втратив роботу, демобілізованим солдатом, селянином, чия земля була експропрійована, адвокатом-правозахисником або просто тим, хто намагається звести кінці з кінцями.

Для працюючих в комуністичних країнах адвокатів написані закони завжди поступаються численним неписаними правилами і реальній ситуації. Якщо адвокат намагається посилатися на закон, дотримуватися букви закону на захист справедливості, комуністичний суддя і прокурор закривають йому рот, кажучи, що у партії є свій «дух закону». Вони навіть відверто заявляють, що суди створені компартією і тому повинні виконувати її накази. Слова цих судових приставів, навіть сказані несвідомо, дійсно відображають дух закону, який існує при комуністичних режимах.

У судовій системі Китаю під час розгляду справ, пов'язаних з Фалуньгун, судді можуть просто сказати: «Не кажіть мені про совість», «Я дбаю лише про політику», «Партія не дозволяє адвокатський захист», «Слова керівників — це і є закон», «Комуністична партія керує судами, тому ми повинні дотримуватися лінії партії», «Якщо справа стосується питання Фалуньгун, то не потрібно ніяких юридичних процедур» [8].

Англійський філософ Френсіс Бекон написав: «Один несправедливий суд набагато шкідливіший за численні злочини. Злочини порушують закони, і їх можна порівняти з забрудненням води. А несправедливі суди руйнують закони, що подібно забрудненню джерела води» [9].

Засновані компартією закони постійно змінюються, деяких з них можна дотримуватися, а деякі можна ігнорувати, такі закони не мають ніякої святості, яка б давала владі легітимність. За минуле століття «дух закону», який регулює правову систему, створену компартією, привів до незліченних фактів несправедливості, а також до загибелі від 80 до 100 мільйонів невинних людей. Це кривавий борг, який не в змозі спокутувати жоден комуністичний лідер.

Є таке прислів'я: «Вбивця повинен заплатити своїм життям, а боржник повинен повернути гроші». Якби компартія дійсно слідувала цим принципом і сама суворо дотримувалася законів, то в першу чергу під суд треба було б віддати саме її. Тому партія ніколи не буде суворо дотримуватися законів, які сама встановлює.

3. Як комунізм псує закони на Заході

У комуністичних країнах диявол безпосередньо маніпулює законами, використовуючи їх як інструменти для підтримки своєї влади, зміцнення своєї ідеології і придушення народу. У вільних країнах він намагається підірвати традиційну віру і моральні основи законів, спотворити стандарти добра і зла, заволодіти правом встановлювати закони і взяти під свій контроль виконавчу владу, тим самим впроваджуючи свої диявольські норми.

Закони тісно пов'язані з політикою, релігією, освітою та іншими областями. США протягом довгого часу є лідером в сфері верховенства закону. Однак сьогодні, коли комунізм запустив свої щупальця по всьому світу, закони західних країн, включаючи і Штати, не можуть уникнути проникнення і підривної діяльності з боку комуністичної примари. У цьому розділі ми розглянемо багатогранну ерозію правових інститутів США.

1) Руйнування моральної основи законів

Засновані на релігії і духовній вірі закони є священними. Однак оскільки комуністичні партії і різні їх попутники по всьому світу сприяли розвитку атеїзму і теорії еволюції, то зв'язок між законом і Богом був розірваний. Закон в значній мірі перетворився в інструмент помсти, вирішення спорів і розподілу вигод. Через те, що його божественна природа була втрачена, дух закону почав спотворюватися. Замість підтримки чесності і справедливості він став висловлювати думки і бажання людей. Це широко відкрило двері для комуністичної примари. Через своїх агентів у світі людей він почав впроваджувати потрібні йому закони, щоб зіпсувати людей і зруйнувати суспільство.

В результаті комуністичного впливу в США виникли рухи за «соціальну справедливість», «лібералізацію» та ін., які використовують поняття свободи, прогресу і толерантності, щоб спотворити уявлення людей про мораль і зруйнувати моральні основи законів. Все це відповідно впливає на те, які закони можуть бути прийняті, і як вони будуть трактуватися суддями.

Наприклад, в традиційних віруваннях шлюб вважається священним союзом чоловіка і жінки. Таким чином одностатевий «шлюб» за визначенням суперечить цій концепції, він є аморальним, а його введення в суспільство вимагає зміни відповідного законодавства. З іншого боку, якщо люди слідують повчанням Бога, тоді моральний стан суспільства не зміниться, і світські закони залишаться стабільними, оскільки вони будуть засновані на принципах, встановлених Богами. Якщо якась поведінка, згідно з настановами Богів, вважалася аморальною 2000 років тому, то і сьогодні вона повинна бути аморальною.

Однак лібералізм відкидає традиційні моральні концепції. Він розглядає мораль як якусь світську домовленість, яка змінюється відповідно до розвитку суспільства. Таким чином, шлюб вважається простим договором між двома людьми, а одностатеві «шлюби» нібито відповідають принципу свободи і прогресу. Це неминуче призводить до деградації закону.

Лібералізм і прогресивізм привели до відокремлення традиційної моралі від законів. Це яскраво проявилося в справі про аборти, яка розглядалася у Верховному суді США в 1992 році. Три судді тоді заявили: «Деякі з нас, як люди, вважають аборти образливими для наших самих основних принципів моралі, але це не може вплинути на наше рішення. Наш обов'язок — захищати свободу всіх, а не нав'язувати свої власні норми моралі» [10].

Іншими словами, судді в цьому випадку підкреслювали, що закон визначає пріоритетність «свободи» над мораллю. Фактично це і є відділенням принципів свободи від принципів моралі. Однак свобода, встановлена американськими батьками-засновниками, є самоочевидним принципом, заснованим на загальнолюдських цінностях. Тобто вона дарована Богом або, як то кажуть в Конституції США, — Творцем, і є незмінною. Відхилення від універсальних принципів моралі, встановлених Творцем, і однобоке посилення так званої свободи — це і є метод, який використовує диявол, щоб привести закони до мутації, а людство до занепаду.

2) Захоплення законодавчого права і контролю над реалізацією законів

Перш ніж новий закон вступає в силу, він проходить через кілька етапів, включаючи його редакцію, схвалення, рішення про його легалізацію та порядку застосування співробітниками правоохоронних органів. В ході цього процесу окремі особи або групи в академічних колах, засобах масової інформації, юридичних колах і навіть індустрії розваг впливають на остаточне прийняття закону.

У комуністичної примари є свої представники у всіх цих сферах. Вони допомагають їй повністю взяти під контроль законодавчий процес. Численні політичні групи, які знаходяться під контролем привиду комунізму, доклали всіх зусиль, щоб заповнити урядові структури представниками лівих сил. Вони стали суддями, прокурорами або іншими посадовими особами, відповідальними за правосуддя.

Наприклад, ліберальний президент зробить все, що в його силах, щоб призначити однодумців до Верховного суду, де вони будуть впливати на реалізацію законів або використовуватимуть свої повноваження для обходу правової системи. Історично склалося так, що ліберальні президенти США, як правило, підписують більше помилувань ув'язненим. Один недавній президент пом'якшив вироки 1385 ув'язненим і амністував 212 осіб, що стало найбільшим з часів адміністрації президента Трумена [11]. Перед відходом з Білого Дому цей президент пом'якшив вироки 209 особам і помилував 64 людини. Більшість з тих, хто отримав помилування, були наркозлочинці, які не здійснювали насильство. Ще одним з помилуваних був чоловік, якого засудили до ув'язнення за крадіжку і оприлюднення 700 тис. секретних військових документів. Таким чином він відбув всього чотири роки зі свого 35-річного терміну ув'язнення [12].

Хоча у президента є конституційно закріплене право проводити амністію, однак зловживання цим правом послаблює функцію закону, яка полягає у покаранні за проступки і підтримки законослухняних громадян.

У 1954 році Ліндон Б. Джонсон з Техасу, який спочатку був сенатором, а пізніше став президентом США, вніс так звану «поправку Джонсона», яка забороняє некомерційним організаціям, включаючи церкви, брати участь в певних заходах. Порушники можуть втратити свої податкові пільги. Побоюючись цього, деякі християнські церкви стали наставляти своїх священиків під час публічних виступів уникати політичних тем, особливо гострих соціальних питань, таких як аборти, гомосексуалізм, евтаназія, дослідження стовбурових клітин та ін.

Комуністичний привид також маніпулює різними політичними групами в спробі за допомогою виборів вплинути на діяльність прокурорів. Один окружний прокурор, якого просунули на його посаду прогресисти, протягом першого тижня своєї роботи звільнив 31 прокурора. Він закликав до припинення «масових тюремних ув'язнень», а також наказав своїм підлеглим припинити судове переслідування за зберігання марихуани. Аналогічні випадки були і в інших штатах. Якийсь голова Союзу прокурорів сказав, що це рівнозначно тому, що прокурорів закликають до вибірковості в дотриманні законів. На його думку, це дуже небезпечне явище, бо саме від посадових осіб, яких обирають зажадали ігнорувати закони, які вони поклялися захищати [13].

Судді також мають повноваження блокувати дію указів, прийнятих адміністративними органами. Наприклад, міграційний закон США дає президенту право в надзвичайних ситуаціях заборонити іноземцям в'їзд до країни. Однак деякі судді під впливом ліберальних ідей порахували, що недавно видана президентом заборона на в'їзд в країну громадянам деяких країн є релігійною дискримінацією. Їх рішення затримали дію заборони більш ніж на чотири місяці, поки Верховний суд не визнав указ президента конституційним.

Значний вплив на судові рішення надають адвокати. Політичний ухил юридичної організації може мати прямий вплив на можливість виконання волі закону. В одній загальнонаціональній Асоціації адвокатів США засновник є соціалістом, який підтримує систему державної власності і будівництво комунізму [14]. Ця асоціація налічує десятки тисяч членів по всій країні. Її річний бюджет обчислюється сотнями мільйонів доларів. Основною її роботою є за допомогою судових позовів підтримувати одностатеві шлюби, права гомосексуалістів на усиновлення дітей і права на аборти, а також боротьба з дискримінацією щодо гомосексуалістів, бісексуалів та інших представників ЛГБТ-спільноти.

Лібералізм і прогресивізм займають ключові політичні позиції в США, а також домінують в академічних колах, в засобах масової інформації, соціальних рухах та ін. Це дало дияволу безпрецедентну владу над законодавчими та судовими процесами.

3) Прийняття поганих законів і спотворення законодавства

Заборона на молитви Богу

В житті американців Бог присутній всюди. Офіційний девіз США говорить: «Ми віримо в Бога». Згадки про Бога присутні не тільки в тексті державного гімну, а й на використовуваних кожен день доларових банкнотах. У Декларації незалежності США Бог названий Творцем, в ній йдеться про те, що права людини — це те, що дарував людям Творець. Усі урядові чиновники США, в тому числі президент і судді, під час прийняття присяги кажуть: «Хай допоможе мені Бог». Найбільш поширеною кінцівкою промови президента є: «Боже, благослови Америку». У тексті «Клятви вірності прапору США», яку вимовляють в державних школах, сказано, що США — це «одна нація під Богом».

Деяким з цих традицій уже понад двісті років. Вони корінням сягають часів заснування Сполучених Штатів. Однак за останні 60 років прихильники комунізму постійно намагаються їх оскаржувати.

Однією з головних завдань вищезгаданої великої Асоціації адвокатів США є видалити з публічного показу в країні Десять заповідей. Найвідоміший пов'язаний з цим випадок стався в місті Монтгомері штату Алабама. У 2001 році асоціація зажадала прибрати плиту з Десятьма заповідями, яка перебувала в ротонді державного суду. Для слухання цієї справи вони знайшли суддю, призначеного колишнім тоді головою Демократичної партії. Суддя виніс рішення на 76 сторінках, яке було на користь асоціації адвокатів. Аргументація цього рішення може здатися смішною. Наприклад, суддя стверджував, що «урочиста атмосфера ротонди», розташована за плитою фрески, штучний водоспад і вся атмосфера є достатньою підставою, щоб прибрати Десять заповідей. Суддя також сказав, що форма плити з заповідями схожа на відкриту Біблію і викликає відчуття, ніби «штат Алабама просуває, схвалює і особливо підтримує християнство» [15].

Це не початок і не кінець історії. Ще в 1980 році Верховний суд заборонив демонструвати Десять заповідей в державних школах. Це рішення стало каталізатором руху по всій країні. У штаті Юта Американський союз захисту громадянських свобод (ACLU) навіть пропонував винагороду тим, хто повідомить, де ще не зняті таблички із заповідями [16].

26 червня 2002 року один окружний суд США постановив, що державним школам заборонено давати «Клятву вірності прапору США», тому що в ній є слова «під Богом». Пізніше, 14 червня 2004 року, це рішення було скасовано Верховним судом [17].

Ця юридична битва не припиняється. Гімн США, національний девіз, клятва вірності прапору, шкільні молитви та ін знаходяться під постійною облогою атеїстів і активістів лівого крила.

Тут необхідно пояснити, що «Бог», про який згадувалося вище, є збірним образом Бога або Творця, як його називають в Декларації незалежності США. Кожна релігія має своє власне розуміння і визначення Творця. Тому згадка слова «Бог» саме по собі не є поширенням будь-якої конкретної релігії і не порушує конституційні поправки США. Спроба на законодавчому рівні заборонити публічне вираження шанування Бога в країні з глибокою духовною вірою у людей показує, наскільки глибоко диявол проник в правову систему держави.

Зміна конституції за допомогою тлумачення законів і юридичних прецедентів

Коли батьки-засновники США становили конституцію, вони закріпили в ній принцип поділу влади (на законодавчу, виконавчу і судову, - прим. пер.). Причому судова влада спочатку мала найменшу силу. Конгрес несе відповідальність за прийняття законів, президент відповідає за управління відповідно до законів, а у Верховного суду немає ні законодавчої, ні виконавчої влади.

У той час як Верховний суд розглядав справу про текст «Клятви вірності прапору США», опитування показали, що 90% американців хочуть залишити фразу «під Богом». У Палаті представників було 416 голосів за те, щоб залишити цю фразу, і всього три голоси проти [18]. У Сенаті результат був 99 голосів за і жодного проти [19]. Таким чином, рішення Конгресу відобразило справжню думку американської громадськості.

Будучи обраними представниками народу, члени Конгресу і президент займають свої посади від двох до шести років, а потім знову проходять вибори. Доти, доки погляди більшості виборців відповідають установленим Богом моральним стандартам, те, наскільки президент і конгресмени можуть відхилятися ліворуч, має межу.Наприклад, якщо більшість людей виступають проти одностатевих шлюбів, то конгресмену буде складно підтримати такі шлюби. Якщо ці політики підуть проти громадської думки, вони ризикують втратити свої повноваження.

Однак суддям Верховного суду не потрібно прислухатися до громадської думки, оскільки вони не є обраними народом, і термін їх повноважень не обмежений. Будучи призначеними на свої посади, вони можуть працювати там десятиліттями. Крім того, є тільки дев'ять головних суддів. Тому порівняно легше впливати на рішення цих дев'яти осіб, ніж на громадську думку.

Судді виносять рішення відповідно до законів, а закони приймаються або скасовуються на основі конституції. Таким чином, щоб змінити суспільство за допомогою законодавства, необхідно змінити конституцію. У США внесення поправок до конституції вимагає підтримки від 2/3 конгресменів і 3/4 штатів. Такі жорсткі вимоги ускладнюють внесення змін до конституції.

Тому прогресисти вибрали стратегію не вносити поправки до конституції, а змінити первісний зміст слів у конституції. Вони розглядають конституцію як документ, який «живий» і постійно «розвивається». За допомогою судових прецедентів Верховного суду вони роблять так, що погляди лівих сил стають законом. Фактично це є видозміненим підривом і порушенням конституції.

Божественні заповіді перестають бути вищими принципами. Під керівництвом ліберальних суддів Верховного суду конституція піддалася серйозним змінам. Оскільки рішення Верховного суду є остаточними і повинні поважатися навіть президентом, висунуті батьками-засновниками принципи самоврядування і поділу влади поступово сходять нанівець під натиском всезростаючої судової влади. На практиці судді Верховного суду вже придбали часткові законодавчі і навіть виконавчі повноваження.

Діяльність ліберальних суддів Верховного суду спричинила ряд серйозних негативних наслідків для американського суспільства, які важко виправити. Наприклад, Верховний суд може легко за допомогою судового прецеденту прийняти рішення про видалення Десяти заповідей з державних шкіл і публічних місць, змінити кримінальні процедури, підвищити податки, визнати право на аборти і одностатеві шлюби, дозволити публікацію і показ порнографії і так далі.

Посилюється влада судової системи і ліберальні судді дали примарі комунізму важливий інструмент для досягнення своїх цілей.

Просування непристойного контенту під приводом «свободи»

У 60-ті роки минулого століття в американському суспільстві почалася епоха глибоких перетворень. Антивоєнний рух студентів лівого крила, рок-н-рол, культура хіпі, феміністський рух, сексуальна революція та інші антитрадиційні рухи створювали хаос по всій країні.

Головою Верховного суду на той час був ліберал Ерл Воррен, при якому Верховний суд виніс безліч впливових і далекосяжних рішень. Серед них була заборона на молитви в державних школах [20] і дозвіл на публікацію відверто непристойних матеріалів [21].

У своїй книзі «супрематистів: тиранія суддів, і як її зупинити» юрист Філліс Шлефлі представила статистичні дані, згідно з якими з 1966 по 1970 роки Верховний суд виніс 34 рішення, які скасували рішення судів нижчого рівня про заборону непристойного контенту [22]. Водночас ці рішення Верховного суду були без підпису, і більшість з них мали лише один або два рядки. Іншими словами, навіть самі судді не потрудилися аргументувати свої рішення.

У 1966 році, після відповідного рішення Верховного суду, Голлівуд зняв обмеження на показ непристойного змісту в фільмах. Після цього почався достаток різних типів продукції з еротичним і порнографічним змістом, яку сьогодні вже можна побачити всюди.

Перша поправка до Конституції США гарантує свободу слова. Це мало б означати право вільно висловлювати політичні погляди, а не свободу виробництва та розповсюдження порнографії.

Легалізація наркотиків

Коли 31 грудня 2017 року весь світ готувався зустріти Новий рік, телеканал CNN показав відеоматеріал з кадрами, на яких репортер курила марихуану. Ймовірно, перебуваючи під впливом наркотику, вона здавалася дезорієнтованою і не розуміла, де знаходиться. Пізніше ці кадри викликали широкий негативний резонанс [23].

Згідно з конвенцією ООН, марихуана є особливо небезпечним наркотичним засобом, забороненим до вільного розповсюдження і знаходяться під суворим контролем. У 1996 році Каліфорнія стала першим штатом США, який легалізував марихуану в якості лікарського засобу, що відпускається за рецептом. Незабаром цей приклад наслідували багато інших штатів. У 2012 році штати Колорадо і Вашингтон узаконили марихуану для «рекреаційного використання», тобто фактично вони узаконили зловживання наркотиками. Тепер в цих двох штатах повнолітні люди можуть абсолютно легально вирощувати, виробляти і продавати марихуану. Цей наркотик також був легалізований у Каліфорнії. У червні 2018 року канадський уряд оголосив, що в найближчому майбутньому використання марихуани стане законним в усій країні.

Крім нанесення серйозної шкоди організму людини, наркотики викликають психологічну залежність. Люди з такою залежністю готові піти на все, щоб отримати дозу наркотику. З іншого боку, ті, хто підтримує легалізацію марихуани, вважають, що якщо марихуану можна буде отримати легально, це допоможе ефективно скоротити незаконний оборот наркотиків. Вони також переконані, що легалізація дозволить суворіше регулювати питання в цій галузі і, відповідно, скоротить злочини, пов'язані з наркотиками.

Легалізуючи наркотики, багато штатів очікують отримати з цього мільярдні доходи. Але неважко зрозуміти, що якщо ще більше людей стануть наркозалежними, вони будуть втрачати бажання працювати, і у них буде погане здоров'я. Все це призведе до скорочення сукупного суспільного багатства. Очевидно, що в довгостроковій перспективі легалізація наркотиків не зможе збільшити державні доходи.

Крім того, судження про правильне чи неправильне не повинно ґрунтуватися на економічній вигоді. Воно повинно спиратися на стандарти, встановлені Богом. Традиційна мораль вважає людське тіло священним, створеним за подобою Бога. Західні релігії кажуть, що тіло є «храмом Святого Духа». На Сході вважається, що тільки маючи тіло людини можна шляхом вдосконалення стати Буддою або Даосом. Таким чином, зловживання наркотиками є актом осквернення священного людського тіла.

Згідно з повідомленням газети «Лос-Анджелес таймс», однією з важливих фігур, яка б лобіювала легалізацію марихуани в Сполучених Штатах, є багатий прогресист [24]. У березні 2017 роки шість сенаторів направили листи до Державного департаменту США з проханням розслідувати використання цією людиною свого фонду для просування прогресивізму за кордоном і підриву консервативного уряду [25].

Легалізація наркотиків є наступним кроком на шляху до того, щоб позбавити людей самоконтролю, ще далі віддалити їх від Бога, а також створити хаос в суспільстві і економічний занепад. Все це створює комуністичній примарі умови для встановлення своєї політичної влади.

Легалізація одностатевих шлюбів

У книзі «Буття» описується руйнування Содоми. Одним із гріхів, за який заплатили мешканці приреченого міста, був гомосексуалізм. Від назви цього міста походить термін «содомія», що означає сексуальні відносини між чоловіками. Ті, у кого є базові знання Біблії, знають, що гомосексуалізм йде врозріз із настановами Бога.

У червні 2015 року Верховний суд ухвалив, що одностатевий шлюб є гарантованим Конституцією правом [26]. За це рішення проголосували 5 ліберальних суддів із дев'яти, проти — 4 консервативних судді. Коли рішення було прийнято, президент США, який був на той час встановив в якості головної картинки на офіційній сторінці Білого Дому в «Твіттері» прапор з веселкою — символ ЛГБТ-спільноти. Постанова Верховного суду заборонила 14 штатам застосовувати свої місцеві закони про заборону одностатевих шлюбів.

У серпні 2015 року клерк з округу Роуен через свою релігійну віру відмовилася видавати свідоцтво про шлюб одностатевій парі. Вона також відмовилася видати це свідоцтво і після рішення федерального суду, що зобов'язав її це зробити, за що її ув'язнили на п'ять діб [27]. Фактично, суд порушив її конституційне право на свободу переконань.

Коли Верховний суд виніс рішення на користь легалізації одностатевих шлюбів, колишній губернатор штату Арканзас і колишній кандидат в президенти від Республіканської партії Майк Хакабі назвав це «судовою тиранією» [28].

Конституційний юрист Філліс Шлефлі перерахувала дев'ять методів, використовуваних суддями для підриву суспільної моралі: 1) переписування конституції; 2) заборона на вихваляння Бога; 3) встановлення нового значення слова «шлюб»; 4) підрив суверенітету США; 5) заохочення поширення порнографії; 6) підтримка фемінізму; 7) створення серйозних перешкод реалізації законів; 8) втручання у вибори; 9) збільшення податків.

Станом на 2017 рік, 25 країн і регіонів офіційно визнали одностатеві шлюби. Серед цих країн — головні розвинені країни, такі як США, Великобританія, Франція, Німеччина, Іспанія, Норвегія, Данія, Фінляндія, Швеція, Португалія, Бельгія, Австралія, Нова Зеландія і Канада [29]. Це тривожна ситуація. Закон може зміцнювати мораль і може стимулювати суспільство рухатися в бік підвищення моральності. Легалізація поведінки, яка явно відхилилася від традиційних моральних принципів, рівнозначна тому, що уряд і законодавство вчать людей йти проти моралі і проти Божих заповідей.

З іншого боку, під впливом «політкоректності» критика хаосу, в якому знаходиться нинішнє суспільство, що виходить від окремих людей, громадських асоціацій або з боку релігійних груп, може бути легко переведена на рівень політики і прав. В результаті це призведе до обмеження свободи слова чи застосування інших покарань. Після легалізації аморальної поведінки будь-які критичні зауваження з цих питань будуть розцінюватися як порушення законів, наприклад, закону про дискримінацію за ознакою статі. Закон перетворився на засіб удушення здатності людей оцінювати речі з позиції моралі. Все це по суті рівносильне стимулювання людей нестримно потурати своїм бажанням, рухаючись до занепаду і виродження.

Зняття особистої відповідальності

У всіх традиційних релігіях підкреслюється важливість особистої відповідальності. У Біблії в «Книзі пророка Єзекіїля» наводяться умовні батько і син, щоб зобразити позитивні і негативні приклади. Хоча вони і є батьком і сином, але вони несуть особисту відповідальність за наслідки своїх власних вчинків і не несуть відповідальності за вчинки один одного. Як говориться в Біблії: «Що посієш, те й пожнеш». Китайці кажуть, що за добро і зло буде відповідне відплата, що відображає такий же принцип.

Свобода означає відповідальність. Людина має право і свободу вибору ідей, висловлювань і вчинків. Але вона також повинна і відповідати за свій вибір. Як тільки людина скоїла проступок, вона повинна бути відповідним чином покарана. Це принцип справедливості. Ліберальні судді, однак, заохочують людей ухилятися від своїх обов'язків і перекладати відповідальність на переважаючі соціальні умови, такі як економічна ситуація, расовий аспект, фізичне і психічне здоров'я, освіту та інші демографічні чинники. Все це дозволяє правопорушникам уникати судового покарання.

4) Обмеження виконання законів дає зелене світло криміналітету

Під впливом лібералізму безліч суддів і юридичних установ навмисне обмежують законні повноваження правоохоронних органів, що дає свободу дій кримінальним елементам. Мета комуністичної примари полягає в тому, щоб таким чином паралізувати держапарат і викликати соціальні потрясіння. Вона хоче або розширити повноваження держави, або створити умови для здійснення державного перевороту або революції.

У безлічі американських штатів були прийняті ультраліві закони. Найбільш показовим став випадок прийняття закону про «міста-притулки». Наприклад, таке собі «місто-притулок» забороняє федеральним чиновникам заарештовувати нелегальних іммігрантів, забороняє поліції заарештовувати іммігрантів за судовим ордером про арешт і до того ж забороняє місцевим правоохоронцям співпрацювати з федеральними органами, контролюючими виконання міграційних законів.

Це створює серйозну загрозу безпеці для суспільства. У липні 2015 року нелегальний іммігрант Хосе Інес Гарсія Сараті застрелив жінку в Сан-Франциско. На той момент йому вже були пред'явлені звинувачення в семи злочинах на території США, пов'язаних з наркотиками, грабунком і незаконним зберіганням зброї. Його п'ять разів депортували з країни. Однак при всьому цьому він продовжував перебувати під захистом муніципальної влади Сан-Франциско. Після скоєння вбивства його відпустили на свободу, визнавши невинним. Йому також успішно вдалося уникнути шостої депортації, на якій наполягали федеральні чиновники міграційної служби.

Коли злочинець постає перед судом, до прокурорів пред'являють вкрай суворі вимоги. Це робиться нібито для того, щоб захистити законні права та інтереси підозрюваного. Однак в підсумку це часто дозволяє злочинцям скористатися лазівками в законодавстві. Особливо спритним злочинцям, могутнім і тим хто розбирається в законах або тим, кого захищають хороші адвокати. Судові процеси можуть затягнутися на довгі місяці і роки. На них може бути витрачено безліч грошей і сил. І в підсумку, навіть якщо підозрюваний дійсно вчинив злочин, покарати його відповідно до закону все одно буде надзвичайно важко.

Слідом за поширенням «сексуального визволення» суди стали посилатися на так звані недавні результати фізіологічних досліджень, які підтверджують, що сексуальні домагання не завдають великої шкоди або навіть зовсім нешкідливі. У зв'язку з цим кількість випадків винесення м'яких вироків за сексуальне домагання стало жахливим [30].

Крім того, багатьох злочинців достроково випускають на свободу. Формальна причина полягає в нестачі бюджетних коштів або ж захисту прав злочинців. Але фактично це робиться заради «політкоректності», за допомогою якої послаблюється сила закону і порушується стабільність суспільства, що прокладає дорогу до розширення повноважень держави.

Справедливість законів забезпечується суворістю покарання тих, хто здійснює проступки, які не можна вибачити. З давнини вбивство каралося смертю. Але в деяких країнах і штатах скасували смертну кару під приводом «гуманності», «толерантності» та «поваги до життя».

Під впливом деградованого лібералізму і прогресивізму деякі люди проявляють надмірну увагу до «прав і законних інтересів» злочинців. Які б звірячі злочини вони скоїли, все одно знайдуться ті, хто буде голосно заявляти про їхні права. Водночас про захист прав потерпілих ці люди нічого не говорять. Якщо убивця не розплачується життям за життя, і його ще утримують за рахунок платників податків, то втрата ним всього лише фізичної свободи є несправедливою по відношенню до долі його жертв і страждань їхніх родичів.

Багато дослідників у США виявили, що смертна кара ефективна в стримуванні злочинності. Девід Мюльхаузен, старший аналітик Фонду «Спадщина» з питань політики, в 2007 році дав свідчення в Комітеті Сенату США по судовій системі про те, що смертна кара має стримуючий ефект і може врятувати життя.

У 90-х роках Пол Рубін з дослідницького Університету Еморі і ще двоє вчених вивчили статистику злочинності за 20 років у 3000 невеликих американських містах. Вони прийшли до висновку, що одна страта в середньому може врятувати 18 життів людей, яких могли б убити. Навіть ті вчені в США, які виступають проти смертної кари, визнають, що страта має стримуючий ефект [31].

Іронія полягає в тому, що деградовані закони, які надзвичайно терпимі до явно аморальних дій, у той же час вкрай суворі до багатьох проявів нормальної поведінки в суспільстві. Наприклад, вони суворо обмежують батьків у вихованні дітей. По суті, це рівносильно позбавленню дітей необхідного для них домашнього виховання.

Підштовхуючи поняття «свободи» і «законності» до крайності, диявол спотворив закони і позбавив їх святості.

5) Використання іноземних законів для ослаблення суверенітету США

Коли ліберальні судді не можуть знайти в Конституції США формулювання для підтримки своїх особистих поглядів, вони шукають аргументи у законах, прийнятих в інших країнах.

Наприклад, у справі «Лоуренс проти Техасу» [2003 р] суддя хотів скасувати закон штату Техас, що забороняє гомосексуальні статеві акти. Однак не знайшовши відповідної статті в Конституції США, він послався на положення іноземних законів, заявивши, що «у багатьох країнах це вже стало невід'ємною частиною свободи людини». Таким чином він успішно скасував закон штату [32]. Цей випадок став прецедентним і призвів до скасування аналогічних законів у 13 інших штатах.

Комуністичні ідеї поширюються по всьому світу в різних формах. Таким чином виникла явна тенденція перетворення азіатських і європейських суспільств в соціалістичні. Африка та Латинська Америка вже сильно заражені ідеями комунізму. Зімбабве, Венесуела і багато інших країн є соціалістичними, хоча і не називають себе такими. Навіть Канада не змогла уникнути впливу цих ідей.

Слідом за розширенням торгівлі і зростанням глобалізації США стає все більш пов'язаною з іншими країнами. Ліберальні судді вносять елементи соціалізму всередині країни, заявляючи, що така міжнародна практика. Потім вони використовують прецедентне право для зміни законів і духу Конституції США. Це надзвичайно небезпечно. США є лідером вільного світу. Якщо навіть ця країна не зможе захистити свої традиційні фундаментальні речі, тоді весь світ потоне в болоті комунізму.

4. Повернення духу закону

Виникнення різних хаотичних явищ в галузі права говорить про те, що закони вже сильно відхилилися від настанов Бога. Законність стала тим методом, який використовує диявол, щоб зневажати моральну основу людського суспільства, довівши його до межі руйнування. Антитрадиційні закони легалізують і нормалізують хибну поведінку. Це рівнозначно тому, що розкрили двері для поширення гріха і закрили двері для добра. Все це веде суспільство по хибному шляху, прискорюючи занепад і руйнування моральності людства.

Аморальні закони підірвали авторитет самого закону і послабили його здатність підтримувати громадський порядок. В результаті єдиним «рішенням» цієї проблеми стало розширення влади держави.

Деградовані закони продовжують руйнувати традиційну віру. Французький мислитель Алексіс де Токвіль застерігав, що єдиним ефективним засобом управління суспільством, у якого немає духовної віри, може бути тільки диктатура [33].

Якщо дияволу вдасться повністю захопити контроль над законами, це стане потужною зброєю для розбещення людства. У такій ситуації у людей залишиться лише два варіанти: або відмовлятися виконувати закони, або зрадити свою мораль і підкоритися вимогам зіпсованих законів. У першому випадку закон буде існувати формально. Про це добре сказав юрист Гарольд Берман: «У закон неодмінно потрібно вірити, в іншому випадку він перетвориться на порожній звук» [34]. У суспільстві виникнуть потрясіння і розколи. Різне ставлення до законів загострить політичну боротьбу, яка приведе до політичної нестабільності та посилення контролю з боку держави. У другому випадку це призведе до безперервного відхилення від традиційних норм моралі. Моральність суспільства буде падати, закони будуть ставати все більш зіпсованими, навіть може виникнути явище, коли «поганий закон — це все одно закон», і ніхто не помітить в цьому проблеми.

Коли дійде до цього етапу, то незалежно від того, як відреагує суспільство, в результаті все виявиться в пастці диявола, з якої важко буде вибратися.

У книзі «Голий комуніст», написаної у 1958 році, перераховані 45 цілей компартії, спрямованих на проникнення і підрив США. Сім з цих цілей пов'язані з правовою системою.

Мета 16: Використовувати технічні рішення судів, щоб послабити основні інститути США за допомогою тверджень, що їх діяльність порушує цивільні права.

Мета 24: Скасувати всі закони, що обмежують непристойний зміст, назвавши їх цензурою, що порушує свободу слова і свободу ЗМІ.

Мета 29: Дискредитувати Конституцію США, називаючи її неадекватною, застарілою і такою, що заважає міжнародному співробітництву.

Мета 33: Скасувати всі закони і процедури, які заважають роботі комуністичного апарату.

Мета 38: Передати частину повноважень поліції на проведення арештів соціальним установам. Розглядати всі поведінкові проблеми як психічні розлади, які можуть вирішити тільки психіатри.

Мета 39: Домогтися домінування у сфері психіатрії та використовувати закони з охорони психічного здоров'я для контролю над тими, хто виступає проти комуністичних цілей.

Мета 45: Скасувати застереження Коннеллі, щоб США не могли перешкодити Міжнародному суду ООН взяти на себе юрисдикцію по внутрішнім проблемам. Надати Міжнародному суду юрисдикцію по внутрішнім проблемам. Надати Міжнародному суду юрисдикцію над країнами і окремими особами.

Порівнявши вищевказані цілі з нинішньою ситуацією, можна побачити, що багато що з цього вже практично досягнуто. За допомогою правових методів комунізм поступово поглинає американську систему правосуддя, підриваючи закони і справедливість.

Будь то закони, засновані на ненависті, в країнах з комуністичними режимами або ж закони, які поступово поглинаються комунізмом в західних країнах, в обох випадках втрачений основний дух закону, тобто повага до Бога і традиційної моралі.

Якщо ми не зможемо захистити моральні норми, засновані на рекомендаціях Бога, то перебуваючи під впливом привиду комунізму, ми втратимо незалежну судову систему і моральні орієнтири. Ми погодимося з тим, що агенти комунізму за допомогою законів будуть здійснювати нападки на добро і потурати злу, мимоволі виконуючи задум комуністичного диявола зі знищення людства. Залишилося зовсім небагато часу, щоб позбутися контролю з боку злого духа і виправити ситуацію.

Посилання:

[1] [美]哈罗德‧伯尔曼著,梁治平译:《法律与宗教》(北京:三联书店,1991)。

[2] 班固:《汉书‧董仲舒传》。

[3] [美]哈罗德‧伯尔曼著,梁治平译:《法律与宗教》。

[4] W. Cleon Skousen, The Naked Communist (Salt Lake City: Izzard Ink Publishing, 1958, 2014).

[5] Sergey Nechayev, The Revolutionary Catechism, 1869.

[6] Vladimir Lenin, The Proletarian Revolution and the Renegade Kautsky, https://www.marxists.org/archive/lenin/works/1918/prrk/common_liberal.htm.

[7] 李玉贞: 〈一部颠覆性著作:《二十世纪俄国史》〉,《炎黄春秋》2010年第十期。

[8] 欧阳非:〈红色荒唐言论〉,明慧网,2015年1月8日,http://www.minghui.org/mh/articles/2015/1/8/302850.html.

[9] Francis Bacon, “Of Judicature,” Essays, Civil and Moral, http://www.bartleby.com/3/1/56.html.

[10] Planned Parenthood of Southeastern Pennsylvania v. Casey (Nos. 91-744, 91-902). “Some of us as individuals find abortion offensive to our most basic principles of morality, but that cannot control our decision. Our obligation is to define the liberty of all, not to mandate our own moral code.”

[11] Tom Murse, “Number of Pardons by President,” ThoughtCo, March 09, 2018, https://www.thoughtco.com/number-of-pardons-by-president-3367600.

[12] Gregory Korte, “Obama Commutes Sentence of Chelsea Manning in Last-minute Clemency Push,” USA TODAY, January 17, 2017, https://www.usatoday.com/story/news/politics/2017/01/17/obama-commutes-sentence-chelsea-manning/96678814/.

[13] Paige St. John and Abbie Vansickle, “Here’s Why George Soros, Liberal Groups Are Spending Big to Help Decide Who’s Your Next D.A.,” Los Angeles Times, May 23, 2018, http://www.latimes.com/local/california/la-me-prosecutor-campaign-20180523-story.html.

[14] Affidavit of Roger N. Baldwin, December 31, 1938, Investigation of Un-American Propaganda Activities in the United States. Hearings before a Special Committee on Un-American Activities, House of Representatives, 75th-78th Congress, 3081-3082.

[15] Phyllis Schlafly, The Supremacists: The Tyranny of Judges and How to Stop It (Minneapolis, MN: Richard Vigilante Books, 2006), 26-27.

[16] Phyllis Schlafly, “Pots of Gold Behind Crosses and Ten Commandments,” The Eagle Forum Report, June 4, 2004, http://eagleforum.org/column/2004/june04/04-06-23.html.

[17] “The U.S. Pledge of Allegiance: Circuit Court Decision, Reactions, etc.,” Religious Tolerance, http://www.religioustolerance.org/nat_pled3.htm.

[18] Passed/agreed to in House: On Motion to Suspend the Rules and Agree to the Resolution Agreed to by the Yeas and Nays: (2/3 required): 416 – 3, 11 Present (Roll no. 273) https://www.congress.gov/bill/107th-congress/house-resolution/459.

[19] Submitted in the Senate, Considered, and Agreed to without Amendment by Yea-Nay, 99-0, June 26, 2002, https://www.congress.gov/bill/107th-congress/senate-resolution/292.

[20] Phyllis Schlafly, The Supremacists: The Tyranny of Judges and How to Stop It, 30.

[21] Phyllis Schlafly, The Supremacists: The Tyranny of Judges and How to Stop It, 58.

[22] Phyllis Schlafly, The Supremacists: The Tyranny of Judges and How to Stop It, 60-61.

[23] “CNN Revels in Pot Smoke during New Year’s Eve Report from Denver,” Fox News, January 1, 2018, http://www.foxnews.com/entertainment/2018/01/01/cnn-revels-in-pot-smoke-during-new-years-eve-report-from-denver.html.

[24] Patrick McGreevy, “Billionaire Activists like Sean Parker and George Soros Are Fueling the Campaign to Legalize Pot,” Los Angeles Times, November 2, 2016, http://www.latimes.com/politics/la-pol-ca-proposition64-cash-snap-20161102-story.html.

[25] Adam Shaw, “GOP Senators Ask Tillerson to Probe US Funding of Soros Groups abroad,” Fox News, March 15, 2017, http://www.foxnews.com/politics/2017/03/15/gop-senators-ask-tillerson-to-probe-us-funding-soros-groups-abroad.html.

[26] Ariane de Vogue and Jeremy Diamond, “Supreme Court Rules in Favor of Same-sex Marriage Nationwide,” CNN News, June 27, 2015, https://www.cnn.com/2015/06/26/politics/supreme-court-same-sex-marriage-ruling/index.html.

[27] Todd Starnes, “Kentucky Clerk: This is a fight worth fighting,” Fox News, September 3, 2015, http://www.foxnews.com/opinion/2015/09/03/kentucky-clerk-am-prepared-to-go-to-jail.html.

[28] “Attorney for Kim Davis Speaks out, Huckabee Blasts ‘Judicial Overreach’ in Case,” Fox News, September 8, 2015, http://www.foxnews.com/transcript/2015/09/08/attorney-for-kim-davis-speaks-out-huckabee-blasts-judicial-overreach-in-case.html.

[29] 〈同性婚姻〉,维基百科,https://zh.wikipedia.org/wiki/同性婚姻

[30] The Stop the Kinsey Institute Coalition, “Kinsey Helped Undermine Laws Protecting Women & Children,” http://stopthekinseyinstitute.org/more/undermining-laws/.

[31] 曹长青:〈绝不应废除死刑〉,《中国报导周刊》,2015年6月7日, http://www.china-week.com/html/6405.htm

[32] Phyllis Schlafly, The Supremacists: The Tyranny of Judges and How to Stop It, 49.

[33] [法]托克维尔著,董果良译:《论美国的民主》(上、下)(北京:商务印书馆,1988年)。

[34] [美]哈罗德‧伯尔曼著,梁治平译:《法律与宗教》。


Попередня | Перейти до змісту | Наступна

Джерело: EpochTimes

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...