• Про природу «струминних течій»

  • Субота, 6 травня 2006 року

Багато хто з читачів, можливо, чув про те, що на великих висотах нашої атмосфери то виникають, то зникають повітряні ріки, які «течуть» зі швидкістю від 150 до 700 км за годину.

Є серед читачів і ті, хто, будучи пасажирами авіалайнерів, відчували неприємне тремтіння літака, що летить в ясному небі на великій висоті.

Це ніщо інше, як попадання літака в потік повітряної «ріки». Відчуття таке, неначе якась сила струшує важкий лайнер, випробовуючи екіпаж і пасажирів. Природа виникнення висотних «рік» дуже проста.

Відомо, що повітряні маси планети прогріваються нерівномірно, тобто мають місце зони холодного повітря і зони теплого повітря

Скоряючись волі пануючих вітрів, а також обертанню наший планети навколо своєї осі, холодна маса, рухаючись у бік теплого повітря, утворює лінію холодного фронту. Але оскільки  холодне повітря є важчим за тепле, то воно, притискаючись до землі, повзе під теплим повітрям під кутом 2-3 градуси. Тепле ж повітря,  піднімається вгору клином холодного до висоти тропопаузи.

Тропопауза – це шар повітря товщиною 200-800 м, де тримається стала температура, розташований на висотах від 8 до 15 км над землею. Слід зазначити, що температура повітря із висотою  зменшується на один градус на кожні 30 м висоти до тропопаузи,  вище тропопаузи також зменшується.

Тепле повітря, піднявшись клином холодного до тропопаузи, накопичується і починає перетікати у бік низького атмосферного тиску з великими швидкостями уздовж лінії холодного фронту на відстань 600-1500 км від передньої частини холодного фронту. Довжина ж цієї повітряної  «ріки» часто дорівнює довжині холодного фронту.

Тропопаузу над атмосферою ми не здатні побачити, але про її наявність говорить утворення ковадла над грозовою хмарою, яке, піднімаючись усе вище і вище, упирається у тропопаузу і розтікається тонкими горизонтальними шарами.

Пасажири, що звикли відчувати бовтанку (рему) літака у хмарах, тепер не дивуйтеся, якщо у чистому небі відчуватимете трясіння лайнера з не меншою силою. Часто екіпаж із дозволу диспетчера  змінює висоту польоту на 200-500 м і все тремтіння зникає.

Георгій Лупанін. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...