• Професор Лі Сі-Чень з Національного Тайванського Університету надприродних здібностей

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 26 січня 2006 року
Як повідомляло Тайванське агентство “Централ Ньюс”, професор електротехніки і декан національного Університету Тайваню Лі Сі-Чень, який тривалий час проводив дослідження в галузі психокінеза і “читання пальцями” привів наукові докази надприродних здібностей за допомогою експериментів. Лі Сі-Чень заявив, що надприродні здібності людини з'являється з якоїсь області, що не входить в межі наших п'яти органів чуття. Деякі люди володіють такими здібностями від народження, інші розвивають їх за допомогою вправ цигун або тривалим тренуванням.

Завдяки багатократним експериментам на дітях, які проводяться на кафедрі Електротехніки Національного Тайванського Університету, він підтвердив, що надприродна здатність “читання пальцями” існує у багатьох дітей у віці від 7 до 13 років. Їх енергія зростає в процесі багатократного повтору вправ, і зменшується або навіть зовсім зникає, коли вони рідко виконують вправи. Проте, на тих, хто має здатність з народження, частота вправ не впливає. В процесі більш ніж 10-річних експериментів, Лі Сі-чень записував китайські ієрогліфи або англійські букви, або малював узори на листочках паперу кольоровими олівцями. Потім він згортав кожен листочок в маленьку паперову кульку і передавав його дитині, дозволяючи покласти цю кульку у вухо або тримати її в руці. Зазвичай потрібно від декількох секунд до декількох хвилин, щоб діти “побачили” слово або узор на папері.

Діти розповідали, що вони “бачили” зміст паперової кульки, якої торкалися їх пальці, коли їх мозок показував їм образи, написані на папері. Проте, цей метод індукції (введення інформації) міг показувати і неповний образ з пропущеними словами або частинами слів, коли “здатність була недостатньо сильною” або “індукція була не повною”. Дівчинка Као Чяо-Ву з китайсько-японської сім'ї, володіла природженою здатністю “читання пальцями”. Лі Сі-чень впродовж декількох років вивчав її здібності і ставив з нею експерименти. Багаторічні експерименти показали дуже високу швидкість читання слів пальцями. Фактично її здатність досягла такого ступеня, що вона могла прочитувати інформацію всередині ящика з листочками паперу, не торкаючись паперу. Випадково Лі Сі-чень виявив, що (хоча Као Чяо-Ву могла розпізнавати всі типи слів і узорів) коли зустрічалися слова, пов'язані з релігією (такі, як Будда, Ісус або Боддісаттва), вона не могла їх “бачити”. Замість них вона бачила яскраву кулю світла або сяючий хрест. Коли на папері, звернутому в кульку, були написані слова “Будда медицини”, вона сприйняла їх як “аромат трав”.

Лі Сі-чень підкреслив, що впродовж багатьох років досліджень і експериментів, він підтвердив реальне існування надприродних сил. Проте, потрібні об'єднані зусилля вчених, які використовують знання сучасної фізики і психології щоб пояснити ці експерименти і поступово розкрити таємницю.

Джерело інформації
taiwanheadlines.gov.tw
sinorama.com.tw
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...