• Нафта й теорія еволюції

  • Середа, 2 листопада 2005 року
Вчені вважають, що нафта утворилася, коли рештки доісторичних рослин і тварин розкладалися під дією високих температур і дуже високого тиску. Проте вони не підрахували, скільки ж циклів такого масового розкладання доісторичних створінь було необхідно для появи такого великого об'єму нафти. А чи є нафта насправді тільки продуктом, що утворився шляхом розкладання біологічних організмів?

Відомо, що на 70% людське тіло (як і тварин) складається з води, тобто залишається тільки 30% тієї маси, що розкладається після смерті. Згідно сучасним теоріям, єдина умова утворення нафти - це висока температура і надзвичайний тиск в глибинах Землі. Зараз населення земної кулі складає 7 мільярдів чоловік.

Припустимо, що в середньому людина важить 70 кг. Якщо додати сюди домашніх тварин (без урахування диких тварин), не важко підрахувати, що всіх їх було б досить для "виробництва" приблизно 300 млн. тон нафти. Проте дані ОПЕК свідчать, що світ споживає щороку приблизно 2,9 млрд. тон нафти. Іншими словами, 300 млн. тон буде достатньо лише на півтора місяця сучасного споживання.

Деякі можуть аргументувати так: нафтові резерви Землі такі великі, тому що доісторичні тварини мали величезну масу тіла, і їх було багато.

Неважливо, наскільки великими вони були, їх число на Землі було обмежене її можливостями. Одні види динозаврів були м'ясоїдними, а інші травоїдними.

Для живлення останніх була необхідна велика кількість рослинності. По запасах вугілля можна зробити оцінку кількості рослин на Землі в стародавні часи.

Таким чином, можемо підрахувати за допомогою комп'ютерів, скільки динозаврів жило одночасно на Землі. Так можна легко побачити, що є велика різниця між кількістю нафти на Землі і числом тварин, котрі тоді на ній мешкали. Отже, щоб одержати таку велику кількість нафти, крім того, таку високу температуру і тиск, величезна кількість тварин повинна була померти одночасно.

Важко уявити собі, щоб ці три умови були можливі в один і той же час. У науковому середовищі одержала визнання теорія, що стверджує: 65 мільйонів років тому на Землю впав астероїд і знищив динозаврів. У такому разі, якою повинна була б бути катастрофа, щоб вийшла кількість нафти, достатня, щоб задовольнити наші потреби. З іншого боку, ми знаємо, що вік Землі приблизно 4,6 млрд. років. Якщо катастрофи відбувалися так часто, предки людини не мали б можливості еволюціонувати! Де ж правда про походження нашого життя?

Іспаньська версія 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...