ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Законодавці хочуть, щоби штаб Байдена припинив свою кампанію у TikTok (ВІДЕО)

Велика Епоха
(pixabay)

Група законодавців-республіканців вимагає від президента Байдена деактивувати обліковий запис його передвиборчої кампанії в TikTok. У листі вони заявили, що Байден «ігнорує ризики для національної безпеки».

Передвиборчий штаб Байдена приєднався до програми для створення коротких відео на початку цього місяця. Перший ролик кампанії переглянули 9,6 мільйона разів. В акаунті вже близько 170 тисяч підписників.

Спроби Конгресу заборонити TikTok або ухвалити якісь нові обмеження зайшли в глухий кут.

Минулого місяця TikTok повідомив Конгресу, що зараз додатком користується 170 мільйонів американців. Роком раніше було 150 мільйонів.

Водночас у США діє заборона використовувати TikTok на урядових гаджетах.

Комітет з іноземних інвестицій США торік вимагав, щоб китайські власники TikTok продали свої акції. Інакше — програму можуть заборонити. Проте адміністрація поки що не вчинила жодних дій із цього приводу.

Водночас Європейський Союз проводить розслідування щодо TikTok. Він підозрює соцмережу в порушенні угод про прозорість та недотримання зобов'язань щодо захисту неповнолітніх.

Серед основних проблем – дизайн, що викликає звикання, та алгоритми, що спрямовують глядачів на більш екстремальний контент.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube