Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Німеччині лише 27% розплачуються смартфоном на касі

Понеділок, 27 грудня 2021 року
Лише меншість використовує смартфон для оплати. (Karl-Josef Hildenbrand/dpa/Illustration/dpa)

Банківські операції на домашньому комп'ютері стали для багатьох стандартом. При оплаті багато хто залишається вірним готівці. Але молоді люди також використовують свої смартфони на касі.

Згідно з опитуванням, готівка є козирною карткою для доброї третини мешканців Німеччини, попри всі технічні можливості оплати. 36% з більш ніж 2000 дорослих, опитаних компанією YouGov, заявили, що в цілому віддають перевагу готівковим платежам.

Водночас майже чверть опитаних (23%) заявили, що використовують банкноти та монети лише тоді, коли безготівкова оплата неможлива. Майже половина опитаних (45%) заявили, що хоча б раз у 2021 році вони хотіли розплачуватися карткою, але приймали лише готівку.

Молоді люди використовують нові методи

Однак лише 27% платять через смартфон або розумний годинник. Фрідхельм Бойзе із асоціації кооперативів класифікував результати опитування, проведеного в асоціації від імені Volks- und Raiffeisenbanken.

Як причина для оплати готівкою 29% респондентів посилаються на те, що тоді вони мають більше контролю над своїми витратами. За словами Бойзе, цей мотив відійде на другий план зі зростанням використання мобільного банкінгу.

Згідно з опитуванням, перевірка рахунків через банківську програму на смартфоні в цей час є найбільш широко використовуваним додатком у мобільному банкінгу: 24% заявили, що зазвичай використовують програму для цього. 42% віддають перевагу онлайн-банкінгу на своєму ноутбуці або ПК для перегляду свого облікового запису, 15% однаково використовують обидва варіанти. Тільки 13% заявили, що вони взагалі не виконували запити до своїх облікових записів у цифровому вигляді.

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH