ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Понад 60% французів не хочуть бачити Макрона наступним президентом

Велика Епоха
Еммануель Макрон. (STEPHANE MAHE/POOL/AFP via Getty Images)

За даними опитування Odoxa для Le Figaro, 63% французів «не переконані» інтерв'ю Еммануеля Макрона на телеканалі TF1 у середу 15 грудня.

Хоча офіційно він не був кандидатом, досі опитування ставили його на перше місце в рейтингу виборців. Але, завдяки цьому інтерв'ю на TF1, Еммануель Макрон, можливо, щойно змінив рейтинг.

Справді, у цьому опитуванні, проведеному наступного дня після інтерв'ю, 6 із 10 осіб визнають, що глава держави їх не переконав. Крім того, лише 41% французів вважають діяльність Еммануеля Макрона позитивною. Цей показник, що становив минулого тижня 44%, за тиждень знизився на 3 пункти.

Чи дало це інтерв'ю ефект, протилежний очікуваному? Негативний вплив стосується таких різних тем, як імміграція (79%), купівельна спроможність (76%) та безробіття (61%).

Багато французів також висловили жаль з приводу «двозначності» президента щодо його можливої кандидатури: дві третини опитаних вважають, що Еммануель Макрон «висловлює себе більше як кандидат, ніж як президент», і що він «використовує своє становище президента для проведення кампанії у ЗМІ з метою свого переобрання».

Нарешті, перед цією неясністю французький народ виніс своє рішення: 63% з них не хочуть, щоб Еммануель Макрон висував свою кандидатуру на переобрання у 2022 році.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr