ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Лісова пожежа в Південній Кореї знищила 159 будинків, 6 200 людей змушені втекти

Велика Епоха
Лісова пожежа на горі в Ульджині, Південна Корея, 5 березня 2022 року. (Kim Huyn-tae/Yonhap via AP)

У суботу тисячі південнокорейських пожежників та військовослужбовців боролися з великою лісовою пожежею, що охопила східне узбережжя і тимчасово загрожувала атомній електростанції та заводу з виробництва зрідженого природного газу.

Пожежа, яка почалася в п'ятницю вранці на горі в приморському місті Улджін і поширилася на більш ніж 6 000 гектарів найближчого міста Самчхок, знищила щонайменше 159 будинків і 46 інших будівель і змусила евакуювати понад 6 200 людей.

Лісова пожежа на горі в Самчхоку, Південна Корея, 4 березня 2022 року. (Kim Huyn-tae/Yonhap via AP)
Будинки, пошкоджені лісовою пожежею, видно в Улджині, Південна Корея, 5 березня 2022 року. (Kim Huyn-tae/Yonhap via AP)

Негайних повідомлень про травми або смертельні випадки не надходило. Посадовці розслідують причину займання, яке швидко розрослося на тлі сильного вітру та посушливих умов, повідомило Міністерство внутрішніх справ та безпеки Південної Кореї.

Станом на південь суботи близько 7 000 пожежників, військовослужбовців та громадських службовців, а також 65 гелікоптерів та 513 транспортних засобів були задіяні для стримування вогню, який після досягнення Самчхока рухався на південь, назад у бік Ульджина, що підганяється вітром.

Чиновники сподівалися локалізувати пожежу до заходу сонця, повідомив журналістам міністр лісової служби Кореї Чхве Бенам на брифінгу в Ульджині.

Сотні пожежників працювали всю ніч, щоб успішно запобігти розповсюдженню вогню на підприємство з виробництва зрідженого природного газу в Самчхоку, що на північ від Ульджина.

Президент Мун Чже Ін оголосив тривогу в п'ятницю вдень, коли вогонь досяг периметра приморської атомної електростанції в Ульджині, змусивши оператора скоротити операції до 50 відсотків і відключити деякі лінії електропередач як превентивні заходи.

Сотні пожежників відправили на завод і стримували полум'я, доки вітер не погнав його на північ, у бік Самчхоку.

За матеріалами The Epoch Times USA