ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Співачка порівняла себе з фіолетовим помідором, і кращого опису цього наряду не придумати (ФОТО)

Велика Епоха

Здавалося б, всі вже давно знають, що покупка одягу в інтернеті часто закінчується провалом. Але при цьому кожен новий провал сприймається як несподіваний і викликає найяскравіші емоції. Цього разу не пощастило британській співачці під псевдонімом Ray BLK. Вона замовила собі теплу дизайнерську куртку, але в підсумку їй прийшло щось більше схоже на намет. Але зате в ній вона точно не замерзне, а в разі чого туди ще і парочка її друзів може поміститися.

Дівчина захотіла купити собі теплу куртку, але щось пішло не так

Фото: rayblk https://www.instagram.com/p/B3Fd16qJCdm/

Співачка Ріта Еквере, відома під псевдонімом Ray BLK, поділилася з підписниками своїм провалом, який чекав її при покупці куртки. Дівчина вирішила замовити брендову куртку від колаборації The North Face і Maison Margiela, а отримала майже ідеальне коло гігантських розмірів.

Куртка повинна була виглядати ось так

Фото: The North Face X Maison Margiela

Але коли Ріті прийшло замовлення, виявилося, що куртка виглядає на ній трохи не так, як хотілося б

Фото: rayblk https://www.instagram.com/p/B3Fd16qJCdm/

Співачка опублікувала провал в історіях свого Інстаграм, де посміялася над всією ситуацією. Як розповіла Ріта, вона хотіла теплу куртку, і вона її отримала. Правда, такої кількості одягу для неї виявилося забагато.

Співачка порівняла себе з фіолетовим помідором, і кращого опису цього наряду не придумати

Фото: rayblk https://www.instagram.com/p/B3Fd16qJCdm/

Свою форму в цій куртці Ріта описала як «круглу, майже сферичну».

Користувачі теж похихотіли над провалом співачки

Фото: MrmiamiUk https://twitter.com/MrmiamiUk/status/1349681348244627457

Багатьом образ Ріти в цій куртці нагадав їм Віолетту з фільму «Віллі Вонка і Шоколадна фабрика», яка перетворилася на величезну фіолетову кулю через свою любов до жуйки.

Природно, залишати собі цю куртку Ріта не стала — вона вирішила купити щось у звичайному магазині і тільки після примірки. І це її бажання можна зрозуміти!