ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Лікар з Нью-Йорка довів, що всі помиляються щодо гідроксихлорохіну

Велика Епоха
Скриншот відео

Багато лікарів у всьому світі використовували протималярійний препарат гідроксихлорохін (hydroxychloroquine) на ранніх стадіях пандемії COVID-19. Один із них – доктор Володимир Зеленко, практикуючий лікар єврейської громади в окрузі Монро, штат Нью-Йорк.

Він привернув увагу громадськості в березні 2020 року, коли заявив радіоведучому Шону Хенніті, що його лікування пацієнтів із COVID-19 за допомогою гідроксихлорохіну, азитроміцину та сульфату цинку протягом 5 днів дало майже 100-відсотковий результат. Нині цей лікар пролікував 3 000 пацієнтів із симптомами COVID-19, при цьому лише 3 пацієнти з групи високого ризику померли.

Є документи з ім'ям доктора Ентоні Фаучі – старшого медичного радника президента США, у яких він називає гідроксихлорохін чудодійним препаратом. Є стаття, в якій Фауччі назвав його абсолютною мрією лікування та вакциною.

Проте представники окружного управління охорони здоров'я заявили, що твердження Зеленко «необґрунтовані», і закликали мешканців дослухатися виключно думки працівників охорони здоров'я.

У Зеленко був обліковий запис у Твіттері, його твіти набирали мільйони переглядів, але він піддався цензурі й нещодавно був видалений з Твіттера.

Зеленко, шляхом глибоких досліджень, спроб та помилок, визначив неймовірно ефективний протокол, і зробив це в умовах величезних особистих проблем зі здоров'ям. Весною минулого року у нього діагностували саркому легень, яка зазвичай вважається невиліковною, від якої він успішно продовжує лікуватися.

У цьому інтерв'ю Володимир Зеленко пояснює, як гідроксихлорохін діє проти COVID-19, розповідає про брехню, яка поширюється на цей препарат, щоб придушити його широке застосування.

Пошук рішень, щоб уникнути смертельної пастки

Коли SARS-CoV-2 охопив його згуртовану єврейську громаду, Зеленко приймав від 50 до 250 пацієнтів на день. Зараз він пролікував понад 3 000 пацієнтів із симптомами, пов'язаними із COVID-19. Лише одна третина з них справді отримала потрійний курс лікування. Інші дві третини були в категорії низького ризику і не потребували медикаментозного лікування.

Загалом у Зеленко було лише 15 пацієнтів, яким у результаті була потрібна госпіталізація, причому четверо з них були інтубовані. Всі вони зрештою були успішно екстубовані та одужали. Інші 11 пацієнтів були госпіталізовані для внутрішньовенного введення антибіотиків при пневмонії. Загалом, лише 3 пацієнти групи високого ризику померли від COVID-19, що означає, що смертність при такому лікуванні становить лише 0,3%.

Ви не можете ігнорувати це. Це навіть без урахування пацієнтів зі стратифікацією ризику, яких я вирішив не лікувати. Іншими словами, я міг сказати цим пацієнтам: «Я знаю, що з вами все буде гаразд. Ідіть додому, і все буде гаразд». І це важливо.

Якщо ви врахуєте цих пацієнтів, смертність буде ще меншою. Вам не обов'язково слухати мене, ви можете називати це анекдотичним, як хочете, але зараз є професори вірусології з Гарварду, які мають 4 000 пацієнтів. Доктор Джордж Фарід, наприклад, або доктор Харві Ріш із Єльської школи епідеміології, який показав, що абсолютно статистично доведено, що гідроксихлорохін, який використовується на догоспітальному етапі, є абсолютно ефективним. Неможливо, щоб це була помилка», — каже він.

Чому гідроксихлорохін?

Нижче наведено розповідь Зеленко про те, як він почав лікувати пацієнтів із COVID-19 за допомогою гідроксихлорохіну.

«Лікарні були переповнені, всі амбулаторні служби було закрито. Половина мого персоналу була хвора, і я опинився у зоні бойових дій. Я почав вивчати сортувальну медицину, намагаючись врятувати якнайбільше людей.

У той час увесь світ зосередився на будівництві ізоляторів та лікарняних потужностей замість того, щоб зосередитись на догоспітальній допомозі. Мені це здалося дивним, тому що в медицині ми ніколи так не робимо. Ми керуємося здоровим глуздом і втручаємося на ранніх стадіях.

Набагато легше розв'язати маленьку проблему, ніж більшу. Наприклад, якщо у когось рак, ми не чекаємо, поки він перетвориться на метастатичну хворобу. Ми лікуємо якнайшвидше. У когось невелика інфекція. Ми знищуємо інфекцію.

Центр контролю та профілактики захворювань рекомендує розпочинати лікування грипу противірусними препаратами протягом перших 48 годин, а не тижня, за винятком випадків, коли йдеться про COVID-19. Нам сказали відправляти пацієнтів додому, а коли їм стане гірше, відправляти їх до лікарні, де була велика ймовірність того, що їх інтубуватимуть, особливо у березні та квітні.

У цей час у місті смертність перевищувала 80%. Тож це був смертний вирок. Все це не мало для мене жодного сенсу. Тому я швидко почав вивчати вірусологію.

Я хотів зрозуміти, як працює цей вірус і що важливіше, що я можу з ним зробити. Серія на YouTube за назвою MedCram, епізод 34, врятувала світ. У ній пояснюється біологія того, як цинк пригнічує РНК-полімеразу, і той факт, що цинк не може потрапити в клітину. Тому йому потрібна допомога.

Далі Зеленко описує, як він зупинився на препараті гідроксихлорохін, так званому іонофорі цинку, який і переносить цинк у клітину. Він вирішив лікувати пацієнтів з високим ризиком якомога раніше, і це виявилося ключовим фактором. Раннє лікування справді рятує життя, коли йдеться про COVID-19. Це не та ситуація, коли стратегія вичікування є оптимальною.

За словами Зеленка, протягом п'яти днів після зараження SARS-CoV-2 вірусне навантаження залишається досить стабільним. Приблизно на п'ятий день воно експонентно зростає, потенційно пригнічуючи імунну систему. Це також означало, що він не міг дозволити собі чекати на результати аналізів, які займають близько п'яти днів. На той час у більшості пацієнтів хвороба вже прогресувала надто далеко.

Тому, якщо у пацієнта з'являлися симптоми, особливо якщо він повідомляв про втрату смаку або нюху, він негайно розпочинав лікування. Озираючись назад, можна сказати, що близько 90% аналізів людей, які мають симптоми, давали позитивний результат.

Спільна робота гідроксихлорохіну та цинку

Зеленко порівнює гідроксихлорохін та цинк з пістолетом та кулею. Гідроксихлорохін — це рушниця, яка вистрілює цинк у клітину. Цинк — це срібна куля, яка вбиває вірус, інгібуючи фермент, пов'язаний із вірусною реплікацією всередині клітини. Антибіотик азитроміцин призначається для профілактики бактеріальної пневмонії та інших вторинних бактеріальних інфекцій, часто зустрічаються при COVID-19.

Сьогодні у нас, звичайно, ще більше інформації, а значить, є більше коштів, крім гідроксихлорохіну, цинку та антибіотиків. Івермектин, наприклад, здається дуже корисним, особливо для профілактики, як і стероїди та препарати для розрідження крові. Таким чином, Зеленко тепер підлаштовуватиме лікування окремих пацієнтів залежно від їхніх симптомів.

«Це не шаблонний підхід, але абсолютно однаково те, що пацієнтів з високим ризиком потрібно лікувати якнайшвидше, протягом перших п'яти днів після появи симптомів, і всі вони виживають», — говорить він.

Психологічна атака на гідроксихлорохін

На жаль, як каже Зеленко, по суті, було проведено «психологічну атаку», щоб відлякати людей від гідроксихлорохіну. Здебільшого цього було перетворення препарату на політичну проблему. Із самого початку лікарям, які використовували препарат, загрожували втратою медичної ліцензії, що є нечуваним для препарату з такою довгою історією безпечного застосування.

Уряд США посилив ситуацію, видавши дозвіл на екстрене застосування лише в стаціонарі, але не в амбулаторних умовах. Тим часом гідроксихлорохін вже близько 60 років використовується у людей із хронічними захворюваннями, такими, як вовчак та ревматоїдний артрит.

«Лицемірство, втрата здорового глузду, відверта пропаганда — вбили багатьох людей», — каже Зеленко.

«Причиною цього є те, як ми навчаємо людей. Раніше вища освіта була спрямована на навчання критичного мислення, дедуктивних міркувань, аналітичного аналізу.

Тепер ми вселяємо людям, що вони повинні реагувати на подразники як собаки, як автомати, як роботи. Здоровий глузд більше не має значення. Це моя критика вищої освіти, і тому я думаю, що багато лікарів потрапили до цієї пастки. Навіть якщо лікар був готовий дати ліки, пацієнти боялися його приймати».

Найбільша причина страху, на жаль, була пов'язана з фальшованими дослідженнями та випробуваннями з використанням токсичних доз. На тлі цих фактів важко не запідозрити прихований мотив. Як зазначив Зеленко, основний компонент боротьби з пандемією, а саме догоспітальне чи амбулаторне лікування, було придушено.

Питання, чому? Одна з очевидних причин полягає в тому, що це був рік президентських виборів, і тодішній президент Трамп підтримав гідроксихлорохін у березні 2020 року. Його заява викликала негайну зворотну реакцію із боку хронічно ворожих ЗМІ. Було багато людей, які готові використати всі можливі способи, щоб очорнити президента та дискредитувати все, щоб не дати йому перемогти», — каже Зеленко.

Потім, звісно, на гру вступили фінансові інтереси. Мільйони доларів були вкладені в нові препарати, такі як, наприклад, ремдезивір — препарат, який коштує понад 3 000 доларів за курс лікування та призначений лише для внутрішньолікарняного застосування.

Лікарням також платили на десятки тисяч доларів більше за пацієнтів із COVID-19, тому були стимули, щоб доставити людей до лікарні та утримувати їх там. Тим часом раннє амбулаторне лікування Зеленка коштує близько 20 доларів.

Результати шахрайських досліджень формували недовіру

Що стосується шахрайських досліджень, що вводять в оману, то першим було дослідження VA у Вірджинії, яке показало, що гідроксихлорохін не запобігає смерті. Однак вони використовували його лише для пацієнтів на пізніх стадіях захворювання, які вже перебували на апаратах штучної вентиляції легень. Звідси вони зробили невірний висновок про те, що він не буде корисним на ранніх стадіях. В інших дослідженнях використовувалося неправильне дозування.

Лікарі, які повідомляють про успішне застосування препарату, використовують стандартні дози від 200 мг до 400 мг на день протягом кількох днів або до двох тижнів.

У дослідженнях, що фінансуються Біллом і Меліндою Гейтс, таких, як випробування Recovery Trial, використовувалося 2 400 мг гідроксихлорохіну протягом перших 24 годин, що від 3 до 6 разів вище рекомендованої добової дози, а потім — по 400 мг кожні 12 годин протягом ще дев'яти днів, що разом становить 9 200 мг протягом 10 днів.

Аналогічно, у випробуванні Solidarity Trial, проведеному під керівництвом Всесвітньої організації охорони здоров'я, використовувалося 2 000 мг першого дня, а сумарна доза становила 8 800 мг протягом 10 днів.

Ці дози просто надто високі. Більше — не обов'язково краще. Забагато, і знаєте що? Ви можете вбити пацієнта. Як зазначив Зеленко, цих доз «достатньо, щоб убити слона».

Незрозуміло, чому в цих дослідженнях використовувалися такі величезні дози, адже дози, в яких цей препарат зазвичай призначається за різних захворювань, ніколи не бувають такими високими.

«Все, що зробили ці дослідження, це довели, що якщо отруїти когось смертельною дозою препарату, він помре», — каже Зеленко.

Потім було знамените дослідження Lancet, яке Всесвітня організація охорони здоров'я використала для обґрунтування заборони гідроксихлорохіну. Це дослідження було відкликано, коли з'ясувалося, що дані повністю сфабриковані за допомогою фальшивих даних. Передбачалося, що це метааналіз близько 90 000 пацієнтів, який показав, що гідроксихлорохін має смертельний ефект.

На жаль, до того, як це дослідження було відкликано, воно призвело до того, що ВООЗ (або, цитуючи Зеленко, «всесвітня організація вбивць») наклала мораторій на використання гідроксихлорохіну, що не покращило довіру громадськості до цього препарату. Що ще більш кричуще, Управління з контролю за продуктами та ліками США використовувало цю фальшиву роботу як один з обґрунтувань для скасування дозволу на екстрене застосування гідроксихлорохіну, попри те, що дослідження вже було відкликане.

Дискредитація гідроксихлорохину вбила десятки тисяч людей

За словами доктора Зеленка, «гідроксихлорохін — найбезпечніші ліки в історії медицини, азитроміцин — один із найпоширеніших антибіотиків, які використовуються в медицині, а цинк — мінерал, який добре відомий і добре переноситься. Ці препарати були доступні за ціною, і їх можна було приймати вдома, що було дуже важливим. І вони працювали.

Вірус не є небезпечним, якщо підходити до нього правильно. Якщо ви лікуєте його в правильний термін, він нічим не відрізняється від поганого грипу. З ним можна впоратися».

30 червня 2020 року Зеленко з двома співавторами опублікував дослідження, в якому показав, що лікування пацієнтів з COVID-19, у яких були підтверджені позитивні результати тесту «якнайбільше після появи симптомів», за допомогою цинку, низької дози гідроксихлорохину та азитроміцину знизило ймовірність госпіталізації на 84% та смерті з усіх причин на 500% проти відсутності лікування загалом.

Хоч як дивно, попри те, що Зеленко доклав чимало зусиль, щоб поділитися своїми клінічними результатами з Білим домом та Національним інститутом охорони здоров'я, він не отримав жодної підтримки.

«За останні 20 років сталося те, що академічна еліта та фармацевтична промисловість створили монополію на медичну істину», — говорить він.

«Вони вважають, що лише дані, отримані в ході рандомізованих контрольних випробувань, що спонсоруються фармацевтичною промисловістю, або ті, що виходять із великих академічних інститутів, мають розглядатися як істина. Все, що походить від сільського лікаря, який працює на передовій, висміюється.

У цьому полягає злочин. Вони створили штучні бар'єри, які перешкоджають потоку здорового глузду та життєво важливої інформації. Знаєте, які країни поставилися до цього серйозно? Чи бачите, це хвороба багатства, тому що багаті країни можуть дозволити собі марну трату грошей. Бідні країни, такі як Гондурас... вони не мали вибору.

Вони не могли дозволити собі респіраторів. Вони не мали достатньої кількості лікарень. Тому вони тяжіли до дешевих непатентованих підходів. І саме вони дають найкращі результати.

Зеленко особливо наголошує на Уганді, населення якої становить близько 50 мільйонів людей, але в якій було зареєстровано всього 325 смертей. «Я вважаю, що це був геноцид проти людей похилого віку і злочин проти людства», — каже він. «Є багато людей, які мають кров на руках, включаючи ЗМІ».

Скоординовані зусилля щодо заподіяння шкоди

Він також наголошує, що відповідь на пандемію, включаючи й пригнічення гідроксихлорохіну, була глобальним скоординованим зусиллям.

«Ви маєте поставити питання, кому вигідний дестабілізований світ? Кому вигідні хаос на вулицях, анархія, фінансовий відчай, психологічні травми?... У деяких районах нашої країни рівень самогубств виріс на 600%.

Я розмовляю зі своїми колегами у відділеннях невідкладної допомоги — кількість випадків жорстокого поводження з дітьми та подружнього насильства, з якими вони стикаються, просто смішно. Зростає кількість супутніх збитків від запобіжних захворювань, таких як хвороби серця та рак, тому що люди не мають доступу до планового лікування.

Багато людей не робили вчасно планових операцій. Таким чином виникло багато побічних наслідків. Закриття системи вбиває більше людей, аніж вірус. Вірус не є небезпечним, якщо підходити до нього правильно. Якщо лікувати його у правильні терміни, він нічим не відрізняється від грипу. З ним можна впоратися. Вам не треба закривати світ».

Можна перестати жити у страху

Зеленко, який народився в комуністичній країні та чия сім'я постраждала від комуністичного та фашистського правління, дуже чутливий до ознак цих авторитарних режимів. Він згадує історію з у книги Олександра Солженіцина «Архіпелаг ГУЛАГ».

Сталін хотів прорити канал від Москви до Санкт-Петербурга. Ця робота, що проводилася в середині зими, призвела до смерті 400 000 ув'язнених, оскільки їм не дали ні відповідного одягу, ні інструментів. Тіла були кинуті до цементу і стали постійною частиною каналу.

«Жоден корабель ніколи не користувався каналом, бо він був надто дрібним. Тому виникає запитання: навіщо було збудовано цей канал? І відповідь така: Щоб 400 000 людей померли», — каже Зеленко.

«Я не нападаю на вакцину. Я нападаю на потребу вакцини. У мене недостатньо інформації, щоб сказати, добре це чи погано. І я не люблю гадати. Але що я можу вам сказати, так це те, що я точно знаю, що 99,98% молодих та здорових людей віком до 45 років одужують без жодного лікування.

Я також точно знаю, ґрунтуючись на своїх власних перевірених у реальному світі бойових даних, які були відтворені на сотнях тисяч пацієнтів, що якщо ви втрутитесь на ранній стадії, ви по суті виключите госпіталізацію та смерть. І зараз я лікував дві хвилі. Я не бачив жодного пацієнта, у якого COVID-19 був у першій хвилі, який захворів знову...

Отже, потреби у вакцині не існує. Вона ... була штучно змішана ... пропонуючи людям штучне рішення з помилковою надією, щоб поневолити їх і зробити залежними від уряду. Знаєте, чому мій підхід такий небезпечний? Тому що він не тільки лікує COVID-19, але лікує тривогу. Він каже людям, що вам не треба турбуватися.

Моя заява американському народу або тому, хто слухає, така: Повертайтеся до нормального життя. Вам не слід турбуватися. І до речі, є варіанти без рецепта, які можуть замінити гідроксихлорохін, якщо ваш уряд чи лікар надто дурні чи порочні, щоб дати вам його. Тому вам не потрібно покладатися на них. Ви можете купити без рецепта те, що врятує життя. Тому я хочу сказати, що поверніться до нормального життя.

Неймовірно, який злочин був скоєний над людською психікою. Я кричу людству: Не бійтеся! Будьте уважні. Будьте розумними. Використовуйте здоровий глузд. Але не бійтеся. Поверніться до життя. Поверніться до життя.

Механізм дії гідроксихлорохіну та його альтернативи

До безрецептурних альтернатив гідроксихлорохіну відносяться екстракт зеленого чаю та кверцетин, які є іонофорами цинку і тому діють подібно до гідроксихлорохіну. Однак кверцетин найкраще працює, якщо приймати його у поєднанні з вітаміном С, оскільки вітамін С допомагає активувати його. Зеленко рекомендує приймати 1 000 міліграм вітаміну С разом з ним.

Гідроксихлорохін має й інші механізми дії, крім іонофору цинку, тому він є найкращим вибором, але якщо ви просто не можете його дістати, то екстракт зеленого чаю або кверцетин можуть стати альтернативою. Додаткові переваги гідроксихлорохіну включають:

-інгібування проникнення вірусів у цитоплазму, частково шляхом зміни рН;

-інгібування цитокінових бур завдяки протизапальним властивостям;

-стабілізація еритроцитів, що покращує насичення крові киснем.

«Оскільки він має чотири різні механізми дії, це дуже ефективний препарат, і його період напіврозпаду в плазмі становить 50 днів», — говорить Зеленко.

Застереження тут у тому, що ви повинні застосовувати це лікування у правильні терміни. Корисно розуміти, що ми маємо справу із двома захворюваннями або стадіями хвороби.

По-перше, це вірусна інфекція, а по-друге, надмірна реакція імунної системи, що призводить до вивільнення запальних цитокінів та агентів, здатних спричинити утворення тромбів. Головне — запобігти переходу від першої стадії до другої.

Допомога за рецептом доступна

Як і багато інших, хто наважився кинути виклик системі, Зеленка атакували з кількох сторін. Його персона була розгромлена в пресі, його медичні повноваження ставилися під сумнів і погрози, а його присутність в інтернеті замовчувалася.

«До березня 2020 року я не мав жодного досвіду роботи зі ЗМІ. Я був тихим лікарем, який дбав про своїх пацієнтів і жив спокійним життям. І раптом все це завалилося на мене.

Я був у Twitter, отримуючи 10 мільйонів переглядів на твіт. Минулого місяця мене закрили через маніпуляції з платформою. Я навіть не знаю, що це означає. Тому мені довелося створити власний сайт. Він безплатний і містить мої протоколи 20 різними мовами».

Щоб дізнатися більше про протоколи Зеленка, відвідайте його сайт vladimirzelenkomd.com. Там ви знайдете протоколи раннього лікування та профілактики, а також дослідження, в яких обґрунтовується кожен із компонентів лікування, та відгуки пацієнтів.

На його сайті також є доступ до телемедицини через програму «Поговори з лікарем», яка може замінити самолікування. «Якщо ви живете в тиранічному штаті, ви можете проконсультуватися з доктором Філдсом», — каже Зеленко. «Мені довелося це розробити, тому що по всій країні були пацієнти, які не мали доступу до гідроксихлорохіну».

Тепер гідроксихлорохін має бути доступний більшості людей у США, але вам потрібен рецепт, а деякі лікарі досі не хочуть його виписувати. В інших випадках аптеки можуть створювати перешкоди. «Може бути потрібна певна старанність, але жоден з моїх пацієнтів не залишається без виписаних для нього ліків», — каже він.

Раннє лікування запобігає побічним ефектам

На закінчення варто відзначити, що при ранньому лікуванні ризик розвитку довгострокових побічних ефектів, які зазвичай називають «відстроченими», практично зведений до нуля. У жодного з пацієнтів Зеленка, які отримали лікування протягом перших п'яти днів після появи симптомів, згодом не розвинулися симптоми дальньої дії.

«У мене були пацієнти, які були далекобійниками, вони приходили до мене в «занедбаному» стані, і вони вже мали розвинений запальний процес. На той момент цитокіновий шторм уже взяв гору. У них утворилися тромби, деякі з них мали інфаркт легені, або інсульт.

В інших розвинулася ОРДС або катастрофічне пошкодження легень та пневмонія, а треті просто перестали бути собою. Я не знаю, як це описати, але це з'їло частину їхніх душ. Вони вже не ті люди. Вони мають депресію, відсутність енергії. Є психологічний вплив.

Так що я не те щоб не маю справи з далекобійниками, я маю. Але спосіб запобігання синдрому далекобійника — це втручання протягом перших п'яти днів за допомогою відповідних противірусних препаратів у пацієнтів з високим ризиком. Це дає 100% успіх», — каже він.

Світло істини переможе

Зеленко називає пандемію COVID-19 і все, що з нею пов'язано, інформаційною війною, пропагандистською війною, і його головна мета та завдання у цій війні — просвітлювати та говорити правду.

«У голови людей вкидається безліч хибних історій, щоб посіяти страх», — говорить він. «У Псалмах Давида сказано: «З безчесними людьми й чинити треба безчесно». Там також йдеться, що треба вчитися у злодія.

Так ось, я навчався у ворога і використав його тактику, щоб протистояти йому. Основна тактика — поширювати істину. До речі, це не залежить від мене. У мене є лідери другого, третього та четвертого покоління, які взяли на себе місію та справді поширюють знання по всьому світу.

Зупинити це неможливо. Вони можуть спробувати уповільнити цей процес, і вони це роблять. Але правда вийде назовні. І коли правда вийде назовні, люди, які намагаються завадити цьому та використовують брехню для вбивства, будуть знищені нею, якщо це буде угодно Богові.

Зараз я оптимістичніший, ніж будь-коли, просто тому, що плутанина зникла. Життя було дуже заплутаним. Ви не знали, що добре, що погано. Тепер все зрозуміло. Зла набагато більша, це правда. Але я знаю де воно. Я знаю де ворог. І я знаю, де добро. І трохи світла відганяє багато пітьми».

Думки, висловлені в цій статті, є думкою автора і не обов'язково відображають думку The Epoch Times.

За матеріалами The Epoch Times USA