• Швидкі мікрокредити — для людей, які цінують час

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 23 липня 2017 року

ⓅМікрокредит — це відносно новий вид надання позичальникові кредиту на невеликий проміжок часу.

Кожна людина, перед тим як оформити мікрокредит, повинна проаналізувати всі плюси та мінуси кредитування такої форми и вирішити, чи вигідно буде оформити його.

Надання «швидких грошей» у більшості країн світу працює вже давно і успішно. Позику можна оформити в ломбардах під заставу дорогоцінностей або автомобіля.

В Україні відносно нещодавно стали популярними такі послуги. В Індії, наприклад, позики в малих розмірах беруть селяни, щоб встати на ноги.

В Україні можна зробити замовити ці послуги без надання застави, для цього необхідно скласти кредитний договір та пред'явивши ІПН та оригінал паспорта. А деякі компанії на приклад така як «Манівео», надають онлайн-позики без довідки про доходи строком до 30 днів.

Якщо людині терміново необхідні гроші, «швидкі кредити» ідеальний варіант для більшості споживачів, тому що оформлення відбувається швидко і без метушні.

У більшості випадків люди беруть швидкі кредити саме через те, що у них нема бажання звертатися до банку и вони цінують свій час.

У нашій країні такі послуги підлягають ліцензуванню, але це не обмежує шахраїв. Якщо ви вирішили звернутися до однієї з компаній, які надають позики, будьте максимально уважними.

Краще за все користуватися послугами організацій, роботу яких було перевірено вашими рідними або знайомими людьми. Як правило, ці фінансові інститути відомі більшості людей, це дозволяє без зусиль дізнатися про їхню діяльність. Та самі власники фірм цінять свою репутацію серед клієнтів.

Темною стороною мікропозики є той факт, що відсоткова ставка у більшості випадків дуже висока. Такими відсотками компанії страхуються від ризиків того, що позичальник не поверне необхідну суму.

Якщо у вас нема іншого вибору, і ви вже зараз бажаєте отримати гроші, не забувайте, що брати позику краще тільки якщо ви впевнені в тому, що за короткий термін часу зможете повернути гроші.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...