• Їстівні стаканчики на борту літаків Air New Zealand

  • Понеділок, 23 грудня 2019 року

Державна авіакомпанія Нової Зеландії вирішила випробувати нову ідею щодо зменшення кількості сміття на борту літаків. У рамках експерименту пасажирам будуть подавати каву в їстівних стаканчиках зі смаком ванілі.

Стаканчики виробляє місцева компанія Twiice. Вони зроблені на основі біскотті (італ. Biscotti — печиво) із пшеничного борошна, цукру, яєць і ванілі. Кожна ємність трохи відрізняється від інших за формою, адже їх роблять невеликими партіями власноруч. Як стверджують творці, матеріал може витримати температуру напою і не протече. Окрім того, він безпечний для здоров'я і ніяк не впливає на смак вмісту.

Їстівні стаканчики вже можна спробувати в деяких кав'ярнях Нової Зеландії. У них можна подавати не тільки напої, але й десерти. Twiice також планують розробити й інші варіанти посуду для кави: стаканчик зі смаком шоколаду і безглютеновий. За словами Джеймі Кешмора, співзасновника Twiice, вони також працюють над створенням їстівних мисок і тарілок. Тому не виключено, що в майбутньому співпраця з авіакомпанією буде розширюватися.

У авіакомпанії називають нові вироби «їстівними кавовими чашками біскотті». В Air New Zealand подають понад 8 млн чашок кави на рік, і деякий час тому вони вже перейшли на біорозкладані стаканчики. Незважаючи на це, вони вирішили шукати більш екологічні варіанти.

Як повідомила старший менеджер по роботі з клієнтами Air New Zealand Нікі Чейв, стаканчики припали до смаку і стали популярними серед пасажирів. Компанія також використовує їх в якості ємностей для десертів.

Тенденція щодо зменшення кількості пластику на борту літаків стосується не лише посуду для кави. Наприклад, у липні 2019 року авіакомпанія оголосила, що заправку для салату і соєвий соус подаватимуть у маленьких багаторазових мисочках, а не в окремих пластикових упаковках, як це було раніше.

Ідея їстівної упаковки поступово завойовує світ дизайну і промисловості. Їстівні стаканчики для кави також роблять у Болгарії. В Індії виробляють ложки з тіста, а у США — соломинки на основі морських водоростей.

Читайте далі:

Посуд з піску для підводного ресторану в Норвегії — розробка Ment studio

Радикальний дизайн стаканчика без пластикової кришки — Unocup

Навіть довгий політ у літаку може бути комфортним — прості поради

Добра кава робить добрі справи: безпритульні Лондону стануть бариста

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...