ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

25 людей загинули під час аварії вантажівки з продуктами харчування та людьми на півночі Нігерії

Велика Епоха
Ілюстрація (ANI)

Вантажівка, переповнена продуктами харчування, в якій перебувало понад 200 осіб, розбилася в північноцентральному штаті Нігер, в результаті чого 25 пасажирів загинули і десятки отримали поранення, повідомила в середу влада.

Вантажівка прямувала до економічного центру Нігерії Лагоса, коли у вівторок розбилася в селі Такалафія в районі Магама, повідомляє агентство з безпеки дорожнього руху Нігерії.

Губернатор Нігеру Мохаммед Умару Баго заявив, що 25 жертв були доставлені до найближчого моргу, в той час, як іншим пасажирам надавалася медична допомога в зв'язку з отриманими травмами.

Кумар Цуквам, командир сектору Федерального корпусу безпеки дорожнього руху Нігерії в Нігері, повідомив Associated Press, що деякі пасажири хотіли доїхати з причепом до ночі вівторка, щоб уникнути небезпечних доріг вдень.

"Пасажири не звертали уваги на (характер) дороги і на вантаж, який перевозився", – сказав Цуквам.

Перевантаження і перевищення швидкості є основними причинами аварій на головних дорогах Нігерії, де часто не дотримуються правил дорожнього руху, а водії, які порушують правила, часто уникають покарання.

За словами Баго, влада збирається забезпечити "суворе покарання для порушників правил дорожнього руху" в штаті Нігер.

Президент Нігерії Бола Тінубу висловив співчуття жертвам і закликав водіїв бути обережними за кермом, особливо з наближенням святкового сезону.

"Президент описує інцидент як жахливу трагедію і доручає агентству, відповідальному за реагування на надзвичайні ситуації, негайно прибути на місце і забезпечити постраждалим необхідне лікування", – йдеться в заяві офісу Тінубу.