• Нові пригоди попуг ара: «Ріо 2»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 22 березня 2014 року
 

Пригоди папуг тривають! Сьогодні в українському прокаті стартує анімаційний музичний фільм с від творців «Льодовикового періоду».

Голубчик і Перлинка — приручена домашня сім'я папуг ара. Голубчик насолоджується тихим і безтурботним життям у передмістях Ріо-де-Жанейро, а Перлинка мріє про життя в диких джунглях. Одного разу Перлинка згадує, що птахи — це не люди, і що вони повинні жити не вдома, а в дикій природі. Вона впевнена, що їхні троє пташенят Карла, Біа і Тьяго обов'язково повинні відчути справжню свободу, смак дикого життя, а не нудьгувати, літаючи серед міських будівель.

Голубчик, звичайно, не в захваті від ідеї дружини переїхати до глушини Амазонки, але якщо жінка вирішила, то її важко переконати. Вся сім'я вирушає в захоплюючу подорож, яка обіцяє не тільки свободу, знайомство з побратимами, а й небезпеку.

Виявляється серед птахів, як і серед людей, є заздрісники і лиходії. Хоча вони і дуже милі, але можуть неабияк зіпсувати життя. Голубчик і Перлинка не підозрюють, що їхній давній ворог Найджел — великий чубатий какаду — живий і жадає помсти. Об'єднавшись із отруйною жабою-древолазкою Габі, Найджел виношує підступний план.

Для любителів ефекту об'ємного зображення, анімаційна стрічка «Ріо 2» буде представлена також у форматі 3D. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...