• Прем'єра «Зимова фантазія»: для тих, хто вірить у дива

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 15 лютого 2014 року
 

Напередодні Дня закоханих Голлівуд подарував фантастичну стрічку «Зимова фантазія» всім, хто ще здатний вірити у дива. Зібравши у своєму фільмі цілу когорту зіркових акторів, режисер Аківа Голдсман сподівається завоювати симпатію у глядача.

Дія розгортається у XIX столітті. Головний герой злодюжка Пітер Лейк проник у будинок, який зібрався обікрасти, і зустрів там дівчину Беверлі Пенн. Приголомшений її красою, Пітер закохується в неї. Але Беверлі дуже хвора, і лікарі не наважуються прогнозувати, скільки їй залишилося жити.

Пітер у розпачі. Крім душевного болю, до його проблем додається те, що бос місцевої мафії вирішив прибрати вуличного злодія зі свого шляху і організував на Пітера справжнє полювання.

У найкритичніший момент, коли життя Пітера «висить на волосині», до нього на допомогу Бог зна звідки приходить чарівний білий кінь, що здатний літати, і рятує хлопцеві життя. Під час чергового полювання на Пітера, який вже тікає від гангстерів на вірному скакуні, останній здіймає у небо і перевозить свого вершника в інший час — у сучасний Манхеттен.

Але щось із Пітером сталося, тепер він чує і бачить те, що для інших неможливо, його пам'ять стає феноменальною і з'являється дар передбачення. Навіщо йому були дані такі здібності? Відповідь дізнаємося, переглянувши кінострічку.

У ролі злодюжки Пітера знявся Колін Фаррелл, Рассел Кроу з'являється у картині в образі лиходія.

В основі стрічки — твір американського письменника Марка Хелпріна. Прем'єра в Україні запланована на 13 лютого.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...