• Прем’єра «Вовк з Уолл-стріт» з Ді Капріо

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 10 лютого 2014 року
 
Режисер Мартін Скорсезе екранізував мемуари легендарного нью-йоркського брокера Джордана Белфорта, що заснував у 1987 році брокерську компанію, яка фактично займалася фінансовими махінаціями і відмиванням грошей, за що згодом Джордан і був засуджений.

Прем'єра фільму «Вовк з Уолл-стріт» в Україні запланована на 13 лютого.

Головну роль брокера-шахрая зіграв Леонардо Ді Капріо. Фільм уже отримав високу оцінку кінокритиків, а також був номінований на премію «Оскар» в п'яти категоріях, серед яких «Кращий фільм року». Леонардо також пророкують визнання у вигляді престижної кінопремії.

Ді Капріо майстерно зіграв початківця-брокера Джордана Белфорта, який залишився ні з чим після банкрутства великої брокерської компанії, куди він влаштувався працювати. Але навички, які Джордан отримав, не могли пропасти дарма — він вирішує заснувати свою власну компанію. Підключивши до роботи свого сусіда і кілька друзів, Белфорт відкриває фірму «Стреттон Оукмонт», доходи якої стрімко зростають. Через деякий час журнал Forbes у своїй статті охрестив Джордана «Вовком з Уолл-стріт».

Фільм «Вовк з Уолл-стріт» широко обговорюється не тільки серед кіноекспертів, а й у колах кіноманів в Інтернеті. Ця стрічка нікого не залишає байдужим. Мартін Скорсезе майстерно показав виворіт життя брокерських «вовків», їхнє шикарне життя, яке вони топлять у морі випивки, у горах наркотиків, і все це супроводжується безперервними оргіями.

У цих людей своя філософія життя, свої «вовчі» закони, вони звикли ходити по «лезу ножа», укладати угоди з великими клієнтами під пильними поглядами агентів ФБР.

Здається, що шикарне життя буде тривати вічно, що гроші ніколи не закінчаться, удача ніколи не відвернеться і «життя без гальм» буде мчати без зупинок. Але за все колись потрібно буде платити, і це закон не окремої людини чи держави, це закон життя та існування.

Після перегляду стрічки «Вовк з Уолл-стріт» було б дуже смішно, якби не було так сумно. Зрештою, що означає жити і навіщо це все дано? Про це головний герой, здається, задумався тільки в самому кінці стрічки.

Як довго удача буде прихильна до амбітних хлопців з Уолл-стріт і чи зможе Джордан вийти з гри без втрат, зможемо побачити 13 лютого.

Читайте також:

Підписатися:

Коментарі