• Новий анімаційний фільм «Пригоди містера Пібоді і Шермана»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 9 березня 2014 року
 

Анімаційний фільм «Пригоди містера Пібоді і Шермана» має сподобатися не тільки дітям та їхнім батькам, а також кінологам і любителям-собаківникам. Адже містер Пібоді — це не хто інший, як собака, який володіє неабияким розумом і кмітливістю. Прем'єра в Україні запланована на 6 березня.

Професор Пібоді — собака породи бігль, але це не завадило йому стати вченим, винахідником, навіть гурманом і музикантом. Містер Пібоді також винайшов незвичайну машину, що здатна проривати час і простір, на якій він і його прийомний син Шерман люблять подорожувати у часі.

Шерман — звичайний хлопчик, який у школі відрізняється допитливістю, а також незвичайним поглядом на історичні особистості. Часто він говорить те, у що відмовляються вірити навіть вчителі з історії. Але чому? Все просто — Шерман бачив багатьох відомих історичних постатей особисто, подорожуючи у часі, і, звичайно, переконався, що багато історичних фактів про них — вигадки.

Під час чергового свого виступу перед класом Шерман мимоволі налаштував проти себе однокласницю Пенні. Конфлікт закінчився укусом Шермана Пенні. Чому саме укусом? Думаю, реакція обґрунтована, якщо тебе обзивають, наприклад, «псом».

Але цей випадок дітей не посварив, а навпаки — зробив друзями. І в цьому Шерманові допоміг його мудрий названий тато — пес Пібоді.

Шерман показав своїй подрузі Пенні винахід тата — машину часу. Радості не було б межі, якби діти, подорожуючи у часі, випадково не утворили в просторі діру, куди почали зникати історичні події. І вирішити таку проблему може тільки одна людина... вірніше собака — професор Пібоді.

Режисером мультфільму став Роб Мінкофф, який був співрежисером таких стрічок, як «Король Лев» і «Стюарт Літтл».


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...