• Цікава прем'єра «Помпеї»: смерть безсила перед любов'ю

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 18 лютого 2014 року
 

В українському прокаті стартує епічна стрічка «Помпеї» від режисера Пола У. С. Андерсона — творця таких кінострічок, як «Обитель зла» і «Смертельна битва». Прем'єра запланована на 20 лютого.

З підручників історії всі знають про катастрофу, яка обрушилася на італійське місто Помпеї і знищила його за лічені години. Але прочитати — не означає побачити і відчути.

Режисер картини відтворює на екрані одну з найбільших трагедій в історії людства — виверження вулкана Везувію в 79 році н.е. та поховання під шаром вогненного попелу цілого давньоримського міста Помпеї, жителі якого згорали під ним, як у кремаційних печах.

Звичайно, Помпеї, як будь-яке інше місто, до трагічного моменту жило своїм життям — у ньому вирували пристрасті, плелися світські інтриги, одним словом «кипіло життя». Творці фільму розповідають дивовижну історію кохання раба Міло і дівчини Кассії зі шляхетної родини на тлі катастрофи, що розігрується природою.

Раб Міло живе надією, що коли-небудь настане день, коли він знайде свободу і зможе одружитися на красуні Кассії — дочці його господаря-судновласника. Але у розважливого батька дівчини інші плани на її долю — Кассія була обіцяна в дружини римському сенаторові. До того ж сам Міло не підозрює, що замість очікуваної свободи, він отримає всього лише нового господаря — судновласник перепродав його іншому рабовласникові.

Дорогою в Неаполь, куди слідував корабель його господаря, Міло стає свідком перших викидів лави з жерла вулкана. Усвідомивши, що життя Помпей, а значить і його коханої, в небезпеці, Міло прикладає титанічні зусилля, щоб врятувати Кассію і свого друга — гладіатора, якого ув’язнено в помпейському Колізеї.

Історична драма обіцяє здивувати видовищністю, грандіозними панорамними кадрами виверження, створеними за допомогою комп'ютерної графіки, а також буде багата на різні спецефекти, які підсилять враження від розігруваної природної катастрофи.

У головній ролі знявся Кіт Харінгтон, зірка популярного телесеріалу «Ігри престолів».

Читайте також:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...