• «300 спартанців: Розквіт імперії»: бій хоробрих воїнів за свободу

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 8 березня 2014 року
 

Ця історія про нещадного і жорстокого перського царя Ксеркса, який мріє поставити на коліна всю Грецію, а також про хоробрих героїв, які кидають йому виклик заради свободи. Це історія про сміливість і відвагу, історія, яка стала легендою. Історична драма «300 спартанців: Розквіт імперії» скоро з'явиться в українському прокаті.Після того, як пали доблесні 300 спартанців під керівництвом царя Леоніда, Ксеркс продовжив свій безславний похід далі на північ. Йому дорогу перегородив полководець Фемістокл, який командував в 480 році до н.е. грецьким флотом. Але сили ворога значно переважають і єдиний шанс утримати Ксеркса — об'єднатися із заклятим ворогом Афін — Спартою.

Фільм «300 спартанців: Розквіт імперії» став екранізацією коміксів під назвою «Ксеркс» сценариста і продюсера Френка Міллера.

Актор Салліван Степлтон, який зіграв роль Фемістокла, провів безліч годин у тренувальній залі, щоб на його пресі з'явилися бажані шість кубиків — візитна картка героїв фільму «300 спартанців» 2006 року.

Більшу частину фільму Фемістокл б'ється з армією Ксеркса у морі, але в реальності зйомки проходили лише на суші, а водна стихія була домальована пізніше фахівцями з комп'ютерних спецефектів.

Режисером фільму став Ноам Мурра.


Читайте також:

«Помпеї»: смерть безсила перед любов'ю

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...