• «Феї: Загадка Піратського Острова» — цікава прем'єра від «Діснея»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 16 березня 2014 року
 

Добра і щира фея Дінь-Дінь, яку вже встигли полюбити дітлахи, знову з'явиться на широких екранах країни. Анімаційний фільм «Феї: Загадка Піратського Острова» від компанії «Дісней» стартує в кінотеатрах України 20 березня.

У Долині фей, яка прихована від сторонніх очей на чарівному острові Нетландія, всі жителі можуть літати. Секрет невагомості прихований у властивостях чарівного блакитного пилку.

Юна фея Дінь-Дінь — непосидюча і допитлива дівчинка. Одного разу її дитячу голівку відвідала геніальна думка — провести експеримент над чарівним пилком і з'ясувати його приховані властивості. На жаль, дитяча забава обернулася бідою, і Дінь-Дінь у покарання довелося покинути казкову Долину.

Невдовзі вигнана фея знаходить нових «друзів» — піратів, які виношують підступний план. Морські розбійники мріють спустошувати міста, нападаючи на них на летючому кораблі. Але де ж його взяти? Простодушна фея Дінь-Дінь погоджується їм допомогти, не підозрюючи, чим це може обернутися.

Юній феї доведеться не просто виправити свою помилку, але і врятувати від навали піратів всю Долину фей, яка з цього моменту опинилася під загрозою зникнення.

Стрічка «Феї: Загадка Піратського Острова» розрахована на юну аудиторію. Вона є вже п'ятою за рахунком історією про пригоди маленької феї Дінь-Дінь.


Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...