ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Нестримні 3»: ностальгія за бойовиками 90-х років

Велика Епоха
На широкі екрани виходить сіквел фільму про групу елітних найманців «Нестримні 3». Прем'єра в Україні — 14 серпня.

Ілюстрація: visti.pro
Ілюстрація: visti.pro
68-річний актор Сильвестр Сталлоне продовжує не лише працювати над сценаріями для продовження свого творіння — бойовика «Нестримні», але й зніматися у ньому в головній ролі. Зібравши на знімальному майданчику плеяду вже далеко не молодих, але відомих акторів, Сталлоне знімає справжнє чоловіче кіно.

У команді немає нічого гіршого за зраду, коли твій напарник переходить на інший бік барикад. Багато років тому Барні Росс (Сильвестр Сталлоне) і Конрад Стоунбенкс (Мел Гібсон) створили загін елітних найманців під назвою «Нестримні». Втім з часом Конрад змінив принципам команди і почав займатися торгівлею зброєю для мафіозних організацій.

В результаті конфлікту Барні змушений був убити Конрада. Через деякий час з'ясувалося, що Стоунбенкс «скоріше живий, ніж мертвий». І тепер у Конрада є тільки одна мета — знищити «Нестримних». Барні вирішує набрати в команду молодих і більш сильних найманців, щоб протистояти колишньому напарнику.

На радість шанувальникам «Нестримних» творцями бойовика вже були анонсовані зйомки наступної — четвертої — частини франшизи.


Читайте також:
Історії про пригоди черепашок-ніндзя виповнюється 30 років