• Перед стихією людина безсила: прем'єра фільму «Шторму назустріч»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 3 серпня 2014 року
 
Серпень обіцяє бути цікавим. Одна з найочікуваніших кінопрем'єр літа стартує 7 серпня — фантастичний бойовик «Шторму назустріч» від творця «Пункту призначення 5» режисера Стівена Куейла.

Перед природою людина безпомічна. Такі стихійні лиха як смерчі, буревії, повені, вулканічні виверження тощо найчастіше забирають життя у сотень людей, які опинилася не в тому місці і не в той час. Так, вчені прагнуть вивчити ці явища, прогнозувати їх або навіть управляти ними, але поки все це схоже більше на гру немовляти з Гераклом.

За сюжетом фільму відразу кілька смерчів неймовірного розміру і сили за одну добу майже повністю знищили містечко Сільверстон. Жертвами вже стали тисячі людей, зруйновані будинки, школи, а за прогнозами метеорологів сила смерчу ще не досягла свого піку.

А якщо десь під уламками будівлі опинилась у пастці ваша дитина? Головний герой фільму, дізнавшись про те, що його хлопчик опинився у такій ситуації і йому потрібна допомога, шукає відчайдушних людей, які погодилися би відправитися до самого епіцентру смертельного торнадо і спробувати відшукати сина.


Читайте також:
«Вартові Галактики»: завдання — врятувати Всесвіт


Підписатися:

Коментарі