ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Вартові Галактики»: завдання — врятувати Всесвіт

Велика Епоха
З 31 липня в українському прокаті стартував фантастичний бойовик «Вартові Галактики» від режисера Джеймса Ганна. Цього разу творець картини розраховує на більш прихильні відгуки кінокритиків після провалу його роботи «Муві 43» у 2013 році, за яку він отримав відразу три премії «Золота малина» у номінаціях «Найгірший фільм», «Найгірший режисер» і «Найгірший сценарій».

Ілюстрація: filmwerk.co.uk
Ілюстрація: filmwerk.co.uk
Джеймс Ганн в одному знімальному павільйоні зібрав цілу плеяду відомих голлівудських акторів, серед яких Кріс Претт і Зої Салдана, Дейв Батіста, Він Дизель і Бредлі Купер.

Актор Кріс Претт зіграв у фільмі Пітера Джейсона Куілла, людину із неземним походженням, який за збігом обставин став мішенню для мисливців за головами після того, як в руках Пітера опинилася магічна сфера. Як з’ясувалося, власником цього артефакту був могутній, амбітний і безжальний лиходій Ронан. За допомогою магічної сфери Ронан хоче поневолити весь Усесвіт.

Щоб протистояти Ронану, Пітер, який носить мантію Зоряного Лорда, стає на чолі фантастичної четвірки під назвою «Вартові Галактики», до якої увійшли прийомна дочка титана Таноса Гамора, воїн Дракс (Руйнівник), Реактивний Єнот і дерево Грут.

Чи допоможе робота над «Вартовими Галактики» режисерові Джеймсу Ганну знову завоювати любов глядачів і довіру продюсерів, дізнаємося після закінчення касових зборів.


Читайте також:
«А ось і вона»: кіно зі старими добрими зірками