• Адам Сендлер і Дрю Беррімор зіграли в новій романтичній комедії

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 15 червня 2014 року
 

Адам Сендлер і Дрю Беррімор знову зустрінуться на знімальному майданчику. В українському прокаті стартує комедійна стрічка «Змішані» від режисера Френка Корачі.

Френк Корачі вже працював із Адамом і Дрю, працюючи над фільмом «Співак на весіллі» у 1998 році, де останні виконували головні ролі. І от через 16 років Сендлер і Беррімор знову зустрілися на знімальному майданчику Френка.

Після провального фільму «Мій пацан» журнал Forbes охрестив Адама Сендлера як найбільш переоціненого актора в Голлівуді. Отже Адам на стрічку «Змішані» покладає чималі надії, щоб відновити колишні позиції.

За сюжетом стрічки у Лорен — двоє синів, а Джим виховує трьох доньок. Але надія знайти свою другу половинку не залишає самотніх батьків. Джим і Лорен погоджуються на побачення наосліп, яке пройшло жахливо. Лорен не хоче тепер навіть чути про Джима.

Обидва думали, що ніколи вже не зустрінуться, але пан Випадок звелів по-іншому. За примхою долі Лорен і Джим зустрілися на сімейному курорті в Африці. І з цього все почалося — пригоди, романтичні вечори, страусові бої, левові обіди і, звичайно, взаємні почуття.

Прем'єра в Україні запланована на 19 червня. 

 


Читайте також:

«Кайт»: краса, що вбиває
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...