• Прем'єра «Танцюй звідси!»: починається 1 травня

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 1 травня 2014 року
 

Сьогодні є хороший привід сходити в кінотеатр відпочити, відчути позитивні емоції, а також переглянути своє ставлення до танців — в українському прокаті 1 травня стартує британська комедія «Танцюй звідси!». Режисером картини став Джеймс Гріффітс, який уже досяг успіху в комедійному жанрі, працюючи над серіалом «Безсонні ночі»

Сюжет картини простий і, можна сказати, доволі наївний, але переповнений добротою і простодушністю — а це зараз вже стало «на вагу золота»

Брюс Гарретт — типовий офісний працівник, який у дитинстві подавав великі надії у танцювальному класі, а зараз веде нудне і одноманітне життя. Його колега по роботі, відчуваючи невпевненість і забитість Брюса, не впускає можливості над ним познущатися. Але все змінилося в один день — його компанію очолила Джулія, красива, розумна жінка, яка до того ж захоплюється сальсою.

Страждаючи від почуття власної неповноцінності, а також від нездоланної тяги до свого нового боса, Брюс іде ва-банк — він відновлює свої уроки танцю, разом з якими до нього повертаються почуття власної гідності, впевненість і шарм.

Брюсу потрібно пройти головне випробування — танцювальну битву зі своїм зухвалим і самозакоханим колегою, якому також подобається Джулія. І це буде перемога духу над тілом, адже Брюс до того ж ще й дуже гладкий.

Головну роль зіграв комедійний актор Нік Фрост.

Фільм «Танцюй звідси!» стане приємним доповненням до святкового настрою, подарує позитив і надію на хороші зміни.


Читайте також:

Трилер «Двійник»: переосмислення Достоєвського і пошуки себе

«Реальна білка»: завдання — врятувати горіхи

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...