• «Реальна білка»: завдання — врятувати горіхи

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Субота, 19 квітня 2014 року
 

Відсьогодні комедійну мультиплікацію «Реальна білка» від канадського режисера Пітера Лепеніотіса можна переглянути в українських кінотеатрах.

Непроста операція по виїмці горіхів, яку запланували герої мультфільму, ускладнилася підступними планами лиходіїв. І тепер, щоб запастися горіхами, мешканцям Центрального парку потрібно втрутитися у пограбування банку, й не допустити заміну мішків горіхів на мішки із грошима. У такій нелегкій справі, сформувавши міцну команду, звірі проявляють спритність, мужність і відвагу, демонструючи свої вміння і неабияку винахідливість.

До того ж головному героєві — білці Злюку, який серед звірів мав славу шахрая і дурисвіта, довелося переосмислити власні життєві цінності і навчитися довіряти, товаришувати, ділитися.

Мультиплікація пересипана жартами і витівками звірят та сучасним музичним супроводом.

В оригінальній версії («The Nut Job») свої голоси героям мультфільму подарували такі голлівудські зірки, як Брендан Фрейзер, Ліам Нісон, Уілл Арнетт, Кетрін Хайгл, Стівен Ленг та інші.

Головних персонажів російській версії анімаційної комедії озвучують: Микола Басков, Ксенія Собчак, Анна Чіповська, Дмитро Назаров, Ольга Шелест, Максим Віторган та Сергій Бурунов.

Мультиплікація «Реальна білка» — це спільна робота США, Канади та Південної Кореї з бюджетом $42 млн. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...