• Новий фільм-казка: «Красуня і чудовисько»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 29 березня 2014 року
 

Хто не знає казкової історії про красуню і чудовисько? А що як казка раптом стане реальністю? З 27 березня у кінотеатрах стартувало фентезі «Красуня і чудовисько» від режисера Крістофа Ганса.

Батько шістьох дітей зриває прекрасну троянду для своєї молодшої доньки Белль у загадковому садку серед дрімучого лісу. Господарем саду виявляється страшне чудовисько, яке за крадіжку троянди вимагає від чоловіка розплатитись життям.

Белль, яка дізналася про долю батька і про те, що причиною його майбутньої загибелі стало бажання подарувати їй квітку, наважується відправитися до замку чудовиська. Дівчина запропонувала господареві саду понести покарання замість батька. Але на її подив замість цього Белль запропонували лишитися жити у володіннях в якості гості.

Звичайно, казка про красуню і чудовисько відома усім. Але режисер Крістоф Ганс наповнив її новими казковими героями, котрих ніяк не очікуєш побачити у стрічці. Завдяки ним фільм від початку і до кінця, незважаючи на відомий сюжет, тримає глядача у напрузі.

Варто відзначити присутність часом у дитячій казці перебільшеної жорстокості у сценах із битвами. Це стало причиною вікового обмеження глядачів — від 12 років.

Роль красуні зіграла французька актриса і модель Леа Сейду, а роль чудовиська отримав Венсан Кассель.


Нагадаємо, що в основу сюжету лягла казка французької письменниці Жанни-Марі Лепренс де Бомон, яка побачила світ у далекому 1757 році.

Читайте також:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...