• Цікава прем'єра: «Ной» від Даррена Аронофскі

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 22 березня 2014 року
 

Довгоочікувана прем'єра епічної стрічки «Ной» з Расселом Кроу в головній ролі стартує в українському прокаті 27 березня.

Сюжет фільму, як всі вже здогадалися, ґрунтується на біблійній історії про Всесвітній Потоп. Ной — праведник, останній з допотопних старозавітних патріархів, нащадок Адама, якому Бог дозволив врятуватися від Всесвітнього Потопу. Йому було дано видіння про прийдешню катастрофу, після якої буде знищене все живе. Такою була кара Божа за моральне падіння людства.

Всевишній підказав Ною, що йому слід побудувати Ковчег і підготувати його до тривалого плавання.

Режисер фільму Даррен Аронофскі вніс свої корективи в сюжетну лінію, додавши містичних істот — занепалих янголів, які прийшли до Ноя допомогти в будівництві рятівного судна. Також у фільмі Даррена з'являються негативні герої, які намагалися захопити корабель, щоб уникнути Божої кари.

Варто відзначити, що не всі в стрічці — результат комп'ютерної графіки. Художниками-постановниками був побудований справжній Ковчег, який розмістили в Національному історичному парку Плантінг Філдс Арборетум у Нью-Йорку.

У березні 2014 року ряд мусульманських країн відмовилися транслювати фільм у своїх кінотеатрах, оскільки за їхньою вірою не дозволяється зображати пророків і посланців Аллаха навіть у храмах, не те, що в кінострічках. Продюсери студії Paramount планували адаптувати стрічку, щоб не втратити потенційних глядачів, але в прокаті все ж стартувала режисерська версія фільму.

Разом з Расселом Кроу у фільмі знялися Дженніфер Коннелі, Ентоні Хопкінс, юна Емма Уотсон та інші. 


Читайте також:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...