• У новому фільмі Депард'є розплутує серію загадкових убивств

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 8 квітня 2014 року
 

Перед Жераром Депардьє стоїть завдання розплутати серію загадкових убивств хлопчиків-хористів у Парижі. У фільмі «Мізерере» французький актор зіграє Ліонеля Касдана, офіцера поліції у відставці. Прем'єра в Україні відбулася 3 квітня.

В основі фільму лежить однойменна книга французького письменника і сценариста Жана-Крістофа Гранже. У вірменській церкві в Парижі за містичних обставин було вбито органіста і регента хору хлопчиків Вільгельма Гетца. За розслідування цього вбивства взявс коп у відставці і простий прихожанин церкви Касдан. Та офіційно справу доручили розслідувати Френку Салеку із відділу по захисту прав неповнолітніх.

Для кожного з них це розслідування — справа їх честі. Обидва зайдуть надто далеко, так далеко, що докопаються до підступних планів вчених-нацистів, які здійснювали експерименти над дітьми, а також розкриють таємні інтереси Франції у боротьбі з тероризмом.

Хоч Касдан і Френк стали напарниками мимоволі, але опинившись на самому дні темної частини життя Франції, вони розуміють, що вибиратися звідти їм краще удвох. Зрештою амбітні слідчі об'єднуються і, ризикуючи своїм життям, виводять на чисту воду злочинців.


Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...