• «Дівергент»: голлівудська кіносага про супротив системі

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Субота, 12 квітня 2014 року
 

Сьогодні в українському прокаті стартує фільм «Дівергент» — фантастична кіносага від американського режисера Ніла Бергера.

Фантастичні події фільму розвиваються в майбутньому Чикаго, де панує «ідеальна» система суспільства. В 16 років підлітки постають перед вибором: приєднатися до певної фракції (Щирість, Зречення, Ерудиція, Дружелюбність, Безстрашність), якій і будуть служити все життя. Кожен має підкоритися пануючій системі.

Проте існують виключення, до якого і потрапила головна героїня фільму Беатріс (Шейлін Вудлі). Дівергенти — ті, що не вписуються в систему, розбіжні з нею.

Фільм відзнятий за мотивами роману Вероніки Рот «Обрана». За словами режисера Ніла Бергера «це універсальна історія, яка зачіпає такі питання, як „Якому місцю я належу?“, „Хто я?“, „Кому я вірний?“, „Чи відданий я своїй сім’ї?“, „Чи відданий собі?“, „На що я дійсно готовий піти в скрутному становищі?“».

Звичайно, не обійшовся голлівудський фільм і без Love Story.

У фантастичному екшені грають ролі Тео Джеймс, Рей Стівенсон, Кейт Уінслет, Зої Кравіц, Меггі Кью, Ешлі Джадд і Майлз Теллер.

Бюджет фільму склав $85 млн.

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...