• «Нова Людина-павук: Висока напруга»: вже в кінотеатрах

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 27 квітня 2014 року
 

Для всіх фанатів історії про людину-павука — їхній супергерой знову з’явиться на широких екранах вже з новими лиходіями і душевними муками. Прем'єра фільму Марка Уебба «Нова Людина-павук: Висока напруга» в Україні відбулася 24 квітня.

Екранізований супергерой із коміксів продовжує підкорювати світ кіноманів. Режисер фільму Марк Уебб акцентував увагу на становленні Пітера Паркера (Ендрю Гарфілд) як героя, який зробив свій моральний вибір і тепер готовий зіткнутися з його наслідками, героя, який готовий заради коханої приректи себе на самотність.

У цій частині Пітер зустрінеться віч-на-віч одразу з трьома лиходіями: Електро, Зеленим Гобліном та Ріно. У кожного з них також був вибір і всі вони свідомо перейшли на темну сторону, ставши монстрами.

Електро — у минулому інженер Макс Діллон (Джеймі Фокс), який пережив страшну аварію, в результаті якої у нього з'явилася здатність керувати струмом. З цього часу Макс перетворився на зловісного Електро, який вважає себе божеством.

Також людині-павуку треба бути перемогти свого кращого друга — Гаррі Осборна (Дейн Де Хаан), який знаючи, що приречений померти від страшної спадкової хвороби, намагається будь-що знайти хоч якусь протиотруту, навіть якщо вона перетворить його на чудовисько.

Звичайно, тут не обійдеться і без любовних мук — дівчина його мрій Гвен Стейсі (Емма Стоун) повідомила Пітеру, що скоро має переїхати до Великобританії.

Загалом у стрічці зібрано все, що потрібно для динамічного екшна на екрані. Незважаючи на те, чи чекає сиквел «Нова Людина-павук: Висока напруга» провал чи успіх, глядачі можуть бути впевнені — за кілька років ми знову дружно підемо на прем'єру нової частини про вже легендарну людину-павука. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...