• «На межі майбутнього»: світ має врятувати Том Круз

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 7 червня 2014 року
 

Що як у майбутнього є межа, за якою вже нічого немає? Що як порожнеча настане вже дуже скоро? Фантастичний екшн «Грань майбутнього» з Томом Крузом у головній ролі виходить в прокат 5 червня.

Останнім часом Том Круз, якому вже 51 рік, на екранах з'являється переважно тоді, коли американські сценаристи знову пророкують світу загибель — здебільшого від рук прибульців. Голлівудський актор знявся в ролі підполковника Вільяма Кейджа, який намагається запобігти загибелі людства через вторгнення жорстокої інопланетної раси.

Дія відбувається у недалекому майбутньому. За сюжетом картини, Вільям Кейдж потрапляє у петлю часу і змушений знову і знову проживати один і той самий день — день своєї загибелі в бою. З ним пліч-о-пліч протистоїть прибульцям спецназівець Рита Вратаскі, яку грає актриса Емілі Блант.

Кожного разу Вільям все ясніше розуміє, як потрібно вести бій, і все більше дізнається про слабкі місця свого ворога, що дає надію на перемогу.

Режисером картини став Даг Лайман, відомий своїми роботами над такими стрічками, як «Ідентифікація Борна» (2002 р.) та «Гра без правил» (2010 р.), за яку отримав Золоту пальмову гілку на Канському кінофестивалі.


Читайте також:

«Ліга мрії»: як зароджувалась FIFA

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...