• Трагікомедія, що залишає чудовий післясмак: Готель «Гранд Будапешт»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 18 травня 2014 року
 

В українському прокаті стартує комедія «Готель „Гранд Будапешт“» — спільна робота Великобританії та Німеччини. Європейська стрічка з'явиться на широких екранах України 15 травня.

Весела комедія переносить нас у початок минулого століття, знайомить з вигаданою країною, де у мальовничій гірській місцевості затишно розташувався і зустрічає своїх гостей готель «Гранд Будапешт».

Історія розгортається навколо консьєржа готелю Густава Н. (Рейф Файнс) та його слуги молодшого портьє Зеро Мустафи (Тоні Револорі). Густав — улюбленець літніх і багатих жінок, з якими він майстерно знаходить спільну мову. Аж от мадам Д. (Тільда Суїнтон), одну з його прихильниць, знаходять мертвою. Незабаром з'ясовується, що перед смертю немолода покровителька Густава встигла внести його у заповіт.

З волі покійної у дар Густаву переходить картина «Хлопчик з яблуком», яка по праву мала залишитися у числі сімейних цінностей мадам Д., і її син Дмитро (Едріан Броуді) не приховує свого невдоволення з приводу рішення покійної матері.

Режисер фільму Уес Андерсон для зйомок сцен із готелем «Гранд Будапешт» вибрав локацію в містечку Герліц у Саксонії — старий універмаг Karstadt, побудований у стилі ар-деко.

Фільм «Готель „Гранд Будапешт“» — це той випадок, коли відчуваєш, що всі актори отримують задоволення від самих зйомок, діалогів і пропонованих образів. Стрічка не містить кліше, в ній витримана тонка грань між дурістю та геніальністю.

Хочете подивитися нестандартне кіно? Тоді стрічка «Готель „Гранд Будапешт“» — це те, що треба. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...