• «13-й район: Цегляні будинки»: Пол Уокер у головній ролі

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 5 травня 2014 року
 

У прокаті стартує кримінальний бойовик «13-й район: Цегляні будинки» — ремейк відомого французького фільму 2004 року «Тринадцятий район». Прем'єра в Україні запланована на 8 травня.

«13-й район: Цегляні будинки» — передостання стрічка, в якій знімався актор Пол Уокер, який трагічно загинув у автокатастрофі 30 листопада 2013 року. Отже цей фільм можна вважати особливим — більше можливості насолодитися грою вродливого і талановитого актора не буде.

Сюжет фільму розповідає про недалеке майбутнє, де детектив під прикриттям Дем'єна (Пол Уокер) отримує завдання з'ясувати, де приховується зброя масового знищення. Агенту лише відомо, що зброя в руках відомого наркодилера з одного району Детройта під назвою «Цегляні будинки». Через процвітання злочинності у цьому районі, місцева влада вирішила ізолювати його високою бетонною стіною.

Єдина можливість не загубитися в «кам'яних джунглях» Цегляних будинків — взяти в помічники Ліно (Девід Белль), який як свої п'ять пальців знає район, і до того ж Ліно поодинці намагається протистояти місцевій мафії. Варто відзначити, що актор Девід Белль — засновник світового паркур-руху, і у фільмі на повну демонструє свої фізичні можливості.

Режисером фільму став Каміль Деламарр, який працював над такими фільмами як «Перевізник 4», «Остання можливість».

Варто відзначити, що Пол Уокер встиг попрацювати над стрічкою «Форсаж 7», але передчасна смерть не дозволила закінчити роботу. Творці фільму оголосили, що персонажа Пола відтворять за допомогою комп'ютерної графіки, а в деяких епізодах замість нього будуть зніматися дублери — його брати.


Читайте також:

Прем'єра «Танцюй звідси!»: починається 1 травня

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...