• Стара нова «Годзілла» скоро знову на широких екранах

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 11 травня 2014 року
 

Якби Годзілла був реальною істотою, він у 2014 році він би відсвяткував своє 60-річчя. В українських кінотеатрах фільм «Годзілла» про доісторичного гігантського ящера-мутанта виходить 15 травня.

Хто не знає страшного і кровожерливого ящера Годзіллу, який прокинувся після довгого анабіозу через вибух атомної бомби в Японії. З екранізації до екранізації Годзілла видозмінювався, ставав все страшнішим і все більше нагадував доісторичного динозавра, але один елемент незмінно був присутнім у всіх фільмах про ящера — його здатність випромінювати з пащі світло, яке має руйнівну силу.

Нового сучасного Годзіллу цього року представить молодий режисер Гарет Едвардс, який вже працював над повнометражним фільмом «Монстри» в 2010 році.

Гарет Едвардс описав концепцію стрічки як боротьбу людини з природою.

«Годзілла, безумовно, є втіленням гніву природи. Основною темою історії є боротьба людини і природи, і Годзілла, звичайно ж, уособлює природу. Неможливо виграти у цій боротьбі. Природа завжди переможе — в цьому і полягає підтекст нашого фільму. Годзілла — це покарання, на яке ми заслуговуємо», — сказав у своєму інтерв'ю режисер.

Варто відзначити, що після ювілейного виходу франшизи «Годзилла: Фінальні війни» (2004), студія Toho заявила, що не планує повертатися до цієї історії як мінімум 10 найближчих років.

І от 10 років минули і у 2014 році у кіноманів знову з'явилася можливість подивитися на страшного Годзіллу. 

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...