• Джолі зіграла злу чарівницю

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 2 червня 2014 року
 

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі останні кілька років не балує своїх фанатів частими ролями, тому на появу її в ролі злої чарівниці у фільмі «Чаклунка» особливо чекали. Фентезійна стрічка вже стартувала в українському прокаті.

«У дитинстві «Спляча красуня» була моєю улюбленою казкою, а підступна відьма Малефісент відповідала всім моїм уявленням про ідеальну жінку: елегантна, смілива, красива і лякаюче жорстока. Саме такою я і намагалася її показати», — розповіла про свою роль Джолі.

Фільм «Чаклунка» — це ремейк відомої народної європейської казки «Спляча красуня», яка стала популярною завдяки редакції Шарля Перро в 1697 році.

Фільм 2014 оповідає історію очима злої феї Малефісент, яка, виявляється, не така вже і зла. Ще у дитинстві чаклунка Малефісент, щоб захистити своїх підданих від вторгнення жорстоких людей в чарівний ліс, скористалася темними силами. В емоційному пориві під час битви за свої володіння чаклунка наклала злі чари на новонароджену дочку короля — Аврору.

Аврора підростає і з кожним роком у Малефісент з'являється все більше і більше сумнівів з приводу правильності свого рішення щодо дівчини. Тепер чаклунка сподівається на юне створіння, що та допоможе вирішити давній конфлікт і вдихне нове життя у чарівний ліс.

Варто відзначити, що ідея нагородити чаклунку Малефісент закрученими вгору рогами належить самій Анджеліні Джолі. Образ злої феї вийшов особливо яскравим і зловісним, таким зловісним, що навіть мимоволі налякав дітей на знімальному майданчику, у тому числі і дочку самої Анджеліни — Вівіан, яка зіграла роль Аврори в дитинстві. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...