• «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього»: дивіться на широких екранах

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 24 травня 2014 року
 

В українському прокаті стартує стрічка «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» від режисера Брайана Сінгера — творця першого фільму про людей-мутантів «Люди Ікс», який з’явився на екранах у 2000 році.

Брайан Сінгер взявся за екранізацію популярних коміксів Marvel Comics про людей з надлюдськими здібностями — Людей Ікс — ще у 2000 році. З того часу були відзняті сім фільмів антології, в яких на одну і ту саму роль залучалися різні актори, але головну роль Росомахи незмінно виконував австралійський актор Х'ю Джекмен.

«Це буде найграндіозніший фільм про Людей Ікс з величезним зірковим складом», — сказав у своєму інтерв'ю про новий фільм «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» Х'ю Джекмен.

Зірковий склад дійсно вражає: разом з Х'ю знялися Патрік Стюарт, Єн Маккеллен, Геллі Беррі, Анна Паквін, Шон Ешмор, Еллен Пейдж, Деніел Кадмор, а також Джеймс Макевой, Майкл Фассбендер, Дженніфер Лоуренс, Ніколас Холт та інші.

За сюжетом нової стрічки Росомаха повинен зібрати кращих із кращих, щоб відправитися в минуле і запобігти пануванню Вартових, які привели до влади Братство злих мутантів на чолі з Магнето. Якщо план не спрацює, то у майбутньому всіх мутантів ізолюють в таборах для інтернованих.

Цікаво відзначити, що, готуючись до зйомок, режисер Брайан Сінгер консультувався з Джеймсом Кемероном, який працював над фільмами «Термінатор» і «Термінатор 2: Судний день», щоб зрозуміти, яка концепція подорожей у часі найбільш правдоподібна. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...