• «Дівчина на велосипеді»: пригоди італійця у Парижі

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 3 червня 2014 року
 

В українському прокаті 3 червня стартує спільна стрічка США та Німеччини — «Дівчина на велосипеді». Режисером став Джеремі Левін, більш відомий у якості сценариста таких фільмів, як «Жива сталь» (2011 р.), «Щоденник пам'яті» (2004 р.), «Алекс і Емма» (2003 р.) та ін.

Мелодрама «Дівчина на велосипеді» стала другою режисерською роботою Джеремі, над своїм дебютним фільмом «Дон Жуан де Марко» він працював ще у 1995 році.

Після дев'ятнадцятирічної перерви фанати Джеремі побачать романтичну мелодраму про водія екскурсійного автобуса в Парижі — італійця Паоло, який потрапив у непростій любовний трикутник.

Домагаючись серця німецької стюардеси Грети, Паоло випадково зустрічає проїжджаючу повз автобус дівчину на велосипеді. Нею виявляється чарівна французька модель Сесіль, яка виховує своїх дітей одна.

Серце Паоло розривається між Гретою та Сесіль. Що ж робити? На допомогу прийшов давній друг італійця — британський ловелас Дерек, який, ґрунтуючись на своєму багатому досвіді спілкування з жінками, дав Паоло пораду. Останній нею скористався, не здогадуючись, що у Дерека були у цій історії свої інтереси...

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...