• Краса, яка вбиває: «Кайт»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 15 червня 2014 року
 

Наскільки жінка вродлива — настільки ж вона й небезпечна. Іноді смертельно... Бойовик від південноафриканського режисера Ральфа Зімана «Кайт» виходить на широкі екрани 12 червня.

Дівчина на ім'я Кайт переживає смерть свого батька-поліцейського, якого вбило мафіозне угрупування. Надії на успішне розкриття злочину і справедливе покарання для вбивць немає — місто загрузло у корупції, злочинності та фінансовому колапсі.

Кайт звертається за допомогою до напарника батька Карла, не підозрюючи, що саме він і є головною фігурою у вбивстві. Дівчина сповнена рішучості знайти і покарати вбивць, і Карл робить із Кайт професійного кілера, який, не вагаючись, холоднокровно натискає на спусковий курок.

Здається, що в серці Кайт немає місця для жалю і сентиментальності, але все змінюється, коли дівчина зустрічає спритного і безстрашного юнака. Життя набуває іншого змісту.

Варто відзначити, що кривава драма розгорталася не тільки на знімальному майданчику, а й за його лаштунками. За нез'ясованих обставин режисер фільму «Кайт» Девід Р. Елліс, відомий такими кінороботами як «Щелепи 3D» 2011 року, «Пункт призначення 4» 2009 року та інші, був знайдений мертвим у своєму готельному номері в Йоганнесбурзі, коли частина стрічки вже була відзнята. Його роботу продовжив Ральф Зіман.


Читайте також:

Кінопрем'єра: як виникла Міжнародна федерація футболу — FIFA

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...