• Казкова подорож: «Оз: Повернення у Смарагдове Місто»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 6 липня 2014 року
 

Юна Дороті повертається у казкову країну Оз, але на неї чекає розчарування. 10 липня в українських кінотеатрах почне свою казкову подорож музичний анімаційний фільм «Оз: Повернення у Смарагдове Місто».

Дороті повертається у своє рідне місто Канзас. Однак після руйнівного торнадо від нього мало що залишилося. Тоді Дороті вирішує повернутися до казкової країни Оз, щоб знову зустрітися зі своїми друзями — Залізним дроворубом, Страшилом і Сміливим Левом.

Загадковим чином юна героїня опиняється у заповітній країні, але замість квітучих земель бачить спустошення і морок. Виявляється, що час у країні Оз спливає набагато швидше, ніж у Канзасі, і за цей період злісний клоун Джестер, брат Злої відьми Заходу, встиг захопити владу і занурити всю країну у темряву.

Дороті дізнається, що її вірні друзі зникли, а добра фея Глінда не може впоратися з владою клоуна. Всі надії мешканців казкової країни звернені до юної і доброї дівчинки. Але як же їй впоратися без своїх друзів? Дороті вирішує відправитися у небезпечну подорож до відьми Заходу і звільнити Залізного дроворуба, Страшилу і Сміливого Лева.

Дізнавшись про плани Дороті, Джестер влаштовує їй різні пастки. Але на щастя на своєму шляху дівчинка зустрічається не тільки з капостями клоуна, але і з новими добрими друзями — пугачем Мудрецем, Маршалом Меллоу, Китайської принцесою і буксиром Таггом. Також героїня зустріне Порцелянову принцесу і побуває у Порцеляновій і Карамельній країнах, а також зустрінеться із судном, що може говорити.

Разом зі своїми новими друзями Дороті обов'язково знайде Залізного дроворуба, Опудала і Сміливого Лева і поверне країні Оз колишню славу.


Читайте також:

«Лісовий патруль»: пригодницький мультфільм вже на широких екранах

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...