• «Зникнення Елеанор Рігбі: Він»: шлюб очима чоловіка

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 23 червня 2014 року
 

Подружнє життя: ніхто не обіцяв, що буде легко. В українському прокаті стартує стрічка про нью-йоркську пару, яка намагається подолати складний період шлюбного життя.

«Зникнення Елеанор Рігбі: Він» — дебютна робота американського режисера Неда Бенсона, якому також належить і сама ідея фільму. Нед спробував показати, наскільки по-різному дивляться на одні і ті ж речі чоловік і жінка.

«Цей фільм про суб'єктивність. Цей фільм про суб'єктивність перебування у відносинах і те, як кожен з нас переживає ці відносини по-своєму», — пояснює Нед Бенсон.

На цьому тижні стартує показ першої частини трилогії, в якій сімейне життя буде показане очима чоловіка. Наступна частина «Зникнення Елеанор Рігбі: Вона» буде представлена у вересні цього року і покаже життя у шлюбі очима жінки. Про дату прем’єри завершальної частини трилогії «Зникнення Елеанор Рігбі: Вони» стане відомо пізніше.

Головного героя — власника ресторану швидкого харчування зіграв британський актор Джеймс МакЕвой, а роль його дружини отримала актриса Джесіка Честейн.


Читайте також:

Адам Сендлер і Дрю Беррімор зіграли в новій романтичній комедії

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...