• «Трансформери: Епоха винищення»: людство у небезпеці

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 червня 2014 року
 

Доля людства знову залежить від інопланетних роботів. Прем'єра американського фантастичного бойовика «Трансформери: Епоха винищення» запланована на 26 червня.

Автоботи і Десептикони після останньої битви мали залишили нашу планету. Людство намагається навчитися захищати себе самостійно, розробляючи своїх власних роботів. Однак ніхто не знає, що на арені з'являється ще один гравець, у планах якого винищити все живе.

Цього разу ворог ще більш давній і сильніший — у людей немає шансів вижити. Але як вмовити Трансформерів знову воювати на боці людей? Адже останнім часом люди вели справжнє на них полювання, намагаючись викорінити?

Аж раптом вчений Кейд (Марк Уолберг) випадково купляє замість старезної машини… трансформера. Про знахідку відразу стає відомо людям з уряду. Кейд зі своєю дочкою Тесс (Нікола Пельтц) опиняються у самому епіцентрі подій.

«Трансформери: Епоха винищення» є вже четвертим фільмом про війну між машинами, що мають розум, і людьми. Всі серії блокбастера зняв американський режисер Майкл Бей. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...