• Прем'єра фільму «Мільйон способів втратити голову»: пародія на вестерни

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 10 липня 2014 року
 

Фільми в стилі вестерн про небезпечне, але захоплююче, життя на Дикому Заході — одна з найулюбленіших кінотем американців. Режисер Сет Макфарлейн випустив свою нову роботу — пародійний бойовик-вестерн «Мільйон способів втратити голову». Прем'єра в Україні запланована на 10 липня.

«Мільйон способів втратити голову» — пародія на вестерни, які були дуже популярні в Америці у середині ХХ століття. Сет Макфарлейн робить це в силу свого таланту. Варто відзначити, що у фільмі не обійшлося без випорожнень і виділень людського організму, які присутні мало не в кожній сцені. Можливо, таким і є гумор по-американськи...

Головний герой фільму вівчар Альберт — добрий і простодушний хлопець, але абсолютний невдаха. Він не здатний зібрати разом своїх овець, не кажучи вже про те, щоб зберегти любов видної красуні Луїзи. Після того, як Альберт осоромився під час дуелі на очах у всіх жителів містечка, коли не зміг зробити постріл, Луїза вирішує, що вона заслуговує у житті на більше.

Альберт засмучений і починає засиджуватися в барах. Але тут в місті несподівано з'являється красуня Ганна, у шафі якої повно «скелетів». Мимоволі ставши учасницею любовного трикутника — Альберта, Луїзи і її нового кавалера, Ганна вирішує допомогти Альберту набути впевненості у собі. Маючи неабиякий досвід у стрільбі, загадкова незнайомка береться за тиждень навчити Альберта точній стрільбі.

Між Альбертом та Ганною спалахують почуття. Все могло б закінчитися добре, але бідний вівчар не підозрює, що Ганна приїхала у місто не сама.

У головній ролі виступив сам режисер фільму Сет Макфарлейн. Роль Ганни дісталася Шарліз Терон, в ролі Луїзи знялася Аманда Сейфрід. У фільмі також зіграли актори Ліам Нісон і Ніл Патрік Харріс.


Читайте також:

«Чоловіки на межі»: яким бачать світ представники сильної статі?

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...