• «Майдан»: зима, яка змінила Україну

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 23 липня 2014 року
 

Фільм про людей, які вистояли на барикадах люту зиму, пережили обстріли, захищаючись дерев'яними щитами, про тих, хто своєю вірою в Бога і надією на людей змінили свою країну. Режисер Сергій Лозниця представляє документальний фільм «Майдан». Прем'єра в Україні — 24 липня.

Кияни пам'ятають, як це було: хтось був на барикадах з першого дня протистоянь, хтось не відривався від телеканалів, хтось пішки йшов вночі на Майдан, коли потрібна була допомога, а хтось щодня здіймав галас через бардак і хаос у центрі Києва. У кожного була своя правда, але ніхто не спростує той факт, що Майдан змінив Україну і змінює її і зараз.

Якою буде Україна — ще не відомо, але ця зима безперечно показала, що люди можуть змінити не лише свій будинок, вулицю, місто, але і свою країну. Сергій Лозниця увічнив знакову сторінку історії нашої країни, хоча сам має білоруське коріння.

Звичайно, кожен режисер у своєму творінні втілює своє особисте бачення подій, але все ж таки він має на це право. Лозниця став першим, але можливо не останнім митцем, який показав Україну під час Майдану.


Читайте також:

Фільм «Геркулес»: від напівбога залежить доля Греції


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...