• Фільм «Геркулес»: від напівбога залежить доля Греції

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 23 липня 2014 року
 

Великі герої Еллади оживуть у новому фантастичному фільмі «Геркулес» від режисера «Нью-Йорк, я люблю тебе» і «Як вкрасти хмарочос» Бретта Ретнера. Прем'єра в Україні запланована на 24 липня.

Доля всієї Греції, а може навіть і самого Олімпу, в руках давньогрецького героя Геркулеса, сина бога Зевса і Алкмени. Після здійснення своїх легендарних дванадцятьох подвигів, але втративши при цьому свою сім'ю, Геркулес знаходить розраду в постійних битвах. Зібравши команду із шести воїнів, син Зевса подорожує світом у пошуках битв, які можуть стати легендами і увійти в історію.

Фракійский цар Котіс наймає Геркулеса, щоб той зробив царську армію непереможною і великою. Однак напівбог не знає, що підступний Котіс веде подвійну гру — армія йому потрібна не для захисту, як він запевняв Геркулеса, а для нападу. Вся Греція може бути стерта з лиця Землі, і в цьому буде провина Геркулеса. Тепер синові Зевса і його команді доведеться протистояти своєму ж створінню — численній і безстрашній армії фракійського царя.

Постійними «супутниками» Геркулес є шкура лева і палиця. Шкуру царя звірів син Зевса отримав після того, як в горах Кіферона вбив Немейського лева. З того часу напівбог-напівлюдина не розлучається зі своїм трофеєм.

Геркулеса зіграв американський актор Дуейн Джонсон, який вісім місяців готувався до цієї ролі.


Читайте також:

Романтичний мюзикл: «Прогулянка сонячним світлом»


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...