• Романтичний мюзикл: «Прогулянка сонячним світлом»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 21 липня 2014 року
 

Фільм-мюзикл «Прогулянка сонячним світлом» сподобається всім, кому під тридцять, для яких хіти 80-х навіюють ностальгічні почуття і приємні спогади. Прем'єра в Україні запланована на 17 липня.

Над сюжетом довго думати не доведеться — все дуже просто, адже головне тут — музика! У сонячній та романтичній Італії Медді готується до весілля з італійським красенем Рафом. Щаслива Медді повідомляє цю новину своїй сестрі Тейлор. Однак, побачивши майбутнього чоловіка Медді, Тейлор у відчаї — адже цей хлопець — її колишній, з яким вона розлучилася три роки тому через навчання.

Почуття між Тейлор та Рафом спалахнули з новою силою, але дівчина вирішує, що щастя сестри важливіше за власне. Тейлор просить усіх друзів, хто знає про їхні стосунки — мовчати. Проте фільм «Прогулянка сонячним світлом» не був би романтичним мюзиклом, якби не закінчувався хепі-ендом. Режисери фільму Макс Джива і Данія Пасквіні розв'язали цей любовний трикутник так, що ніхто з головних героїв не залишився самотнім. Всі щасливі і всі співають!

Добра, яскрава, з улюбленими музичними композиціями 80-х стрічка «Прогулянка сонячним світлом» не залишить нікого байдужим.


Читайте також:

Кіно, яке знімали 12 років: «Юність» Річарда Лінклейтера


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...