• «А ось і вона»: кіно зі старими добрими зірками

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 26 липня 2014 року
 

Респект Голівуду, де знімають не тільки захоплюючі бойовики з красенями акторами, романтичні молодіжні комедії, але і фільми за участю вже не молодих, але легендарних, акторів. Фільм «А ось і вона» з Майклом Дугласом і Даян Кітон у головних ролях з 24 липня вже в прокаті.

Майкл Дуглас грає ріелтора похилого віку Орена Літтла, який після смерті дружини перетворився на нудного, буркотливого сноба з поганим характером. Одним словом, Орена ніхто не любить: ані син, ані сусіди, ані випадкові перехожі. І ось одного разу його пасинок заявляє, що має відсидіти термін за фінансові махінації і у нього є донька, за якою нема кому доглянути. Хлопець просить батька подбати про рідну онуку, про існування якої останній навіть не здогадувався.

Орен Літтл кличе на допомогу самотню сусідку Лею, яку грає Даян Кітон. Жінка не має своїх дітей і за характером є повною протилежністю Орену. Із цієї літньої пари вийшов ще той дует.

Однак внучка Сара (Стерлінг Джерінс) змогла розтопити серце свого дідуся. Орен, сам того не очікуючи, знаходить у житті сенс і це кардинально його змінює.

Режисером фільму став Роб Райнер, який зняв у 1989 році романтичну комедію «Коли Гаррі зустрів Саллі...», що стала голлівудською класикою.


Читайте також:

«Майдан»: зима, яка змінила Україну


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...