• «Ласкаво просимо до Нью-Йорку»: Депардьє у головній ролі

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 11 серпня 2014 року
 
Французький актор Жерар Депардьє зіграв колишнього голову Міжнародного валютного фонду, політика, претендента на посаду Президента Франції, який опинився у центрі сексуального скандалу. Сюжет фільму «Ласкаво просимо до Нью-Йорку» заснований на реальних подіях. Стрічка вже в українському прокаті.

Фільм «Ласкаво просимо до Нью-Йорку» знятий на основі реальних подій. Скандальна і водночас пікантна тема стосувалася колишнього глави Міжнародного валютного фонду, французького політика, претендента на посаду Президента Франції Домініка Стросс-Кана. Мова йде про травневий інцидент 2011 року, коли Домініка затримала поліція Нью-Йорка і звинуватила у сексуальних домаганнях до покоївки готелю «Софітель» — Нафіссатоу Діалло, 32-річної уродженки Гвінеї.

Однак вже 2 липня того ж року Стросс-Кан був звільнений з-під домашнього арешту. У прокуратуру потрапили докази того, що покоївка брехала слідчим. Але із цим судовим розглядом громадськість пов'язувала скоріше політичні мотиви. На передодні свого арешту Домінік виступив із півторагодинною доповіддю, в якій жорстко розкритикував існуючу світову політичну і економічну систему.

Разом з Жераром Депардьє у фільмі «Ласкаво просимо до Нью-Йорку» зіграла англійсько-американська кіноактриса Жаклін Біссет. Режисером фільму став Абель Феррара. Персонажі і деталі їхнього життя у фільмі є вигаданими.


Читайте також:
«Я повернусь»: яскрава італійська комедія
Підписатися:

Коментарі